Ühekordse režiimi ja Multimode kiu kiudoptilised

Ühekordse režiimi ja Multimode kiu kiudoptilised "patsid" Kablo Tester

Fiber Optic patsid on valmistatud kas multimode-ega ühe mängija ning lõpetada erinevate

Function

Fiber Optic patsid on valmistatud kas multimode-ega ühe mängija ja SC, SC/APC, LC, LC/APC, FC, FC/APC, ST ja MTRJ ühendused erinevate lõpetada. Muid konnektor on ka saadaval nõudmisel.

Omadused:

  • Masin poleerimine tagab kõrgeima kvaliteediga connector lõpetamised ja jõudlus

  • Väike ja sobitus

  • Jälgitav, standarditel põhineva testimise kord

  • Geomeetria ühilduv pesa endfaces, mis on viga ja vaba saastumise

  • Näita rohkem

Rakendused:

  • Võrke fusion või mehaanilise pleisse lõpetamine

  • Optiliste seadmete katsetamine

  • Kaabli sobivuse testimine

SOPO võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, on tuntud kui üks suurimaid tootjad ühemoodilisi ja multimode kiu kiudoptilised "patsid" kablo tester oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: ühekordse režiimi ja multimode kiu kiudoptilised 'patsid' kablo tester tootjad, tehases, toodetud Hiinas, kvaliteet, madal hind, odav
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: sales1@sopo.net.cn

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop