Ühe-, kahe-stage-isolaator Fiber Laser märgise masin hinna ja kasutada Fiber Optic diood impulss toodete valmistaja

Ühe-, kahe-stage-isolaator Fiber Laser märgise masin hinna ja kasutada Fiber Optic diood impulss toodete valmistaja

Ühe etapi isolaator 1. kirjeldus: ühe etapi isolaator on selline passiivne optiline seade

Function

Ühe etapiIsolaator

1Kirjeldus

Ühe etapi isolaator on selline passiivne optiline seade, oma põhifunktsiooni positiivne ülekanne optiline signaal mõista ja reverse valgus pärssida.

2Funktsioonid

Väike

kõrge isolatsiooni

Kõrge sobitus

Madal PDL

3Rakendused

EDFA

Kiudoptilised testimise süsteem

CATV süsteemi

Telecom süsteemi

Traadita võrgu

4SPETSIFIKATSIOONID

Parameeter

Klassi P

A-klassi

Tegutsevad lainepikkus(nm)

1310 või 1550

Isolatsiooni @ Passband (dB)

≥40

≥38

Isolatsiooni (dB)

≥32

≥30

Sisestamise kaotus @ Passband (dB)

0.35

0.5

Kadu (dB)

≤0.6

≤0.7

Sobitus (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0,05

andlt; 0,1

PMD (ps)

0,2 (0,05 saadaval nõudmisel)

Lainepikkuse vahemik (nm)

±15

Tegutsevad temperatuuri))

-20 + 70

Ladustamise temperatuur))

-40 +85

Kiu tüüp

Corning SMF-28

Kiu pikkus (m)

1 meeter otsa

PakettMõõdud (mm)

5.5×30

Võõrandada Power(mW)

300

Märkmedwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Tellimisinfo:

ISO tüüp

Tegutsevad lainepikkus

Klassi

Kiu tüüp

Kiu pikkus

Pistik

SIS =Ühe

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L bänd

S = Special

P = P klass

A = A-klassi

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1,0 m
2 = 1,5 m
3 = 2,0 m
4 = special

0 = puudub
1 = FC/APC
2 = FC/TK
3 = SC/APC
4 = SK/TK
5 = ST
6 = LC

1Kirjeldus

Kahe etapi isolaator on mingi optilise detaili, oma põhifunktsiooni positiivne ülekanne optiline signaal mõista ja reverse valgus pärssida.

2SPETSIFIKATSIOONID

Parameeter

Klassi P

A-klassi

Tegutsevad lainepikkus(nm)

1310 või 1550

Isolatsiooni @ Passband (dB)

≥55

≥53

Isolatsiooni (dB)

≥46

≥45

Sisestamise kaotus @ Passband (dB)

0.5

0.6

Kadu (dB)

≤0.8

≤0.8

Sobitus (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0,05

andlt; 0,1

PMD (ps)

0,1 (0,05 saadaval nõudmisel)

Lainepikkuse vahemik (nm)

±30

Tegutsevad temperatuuri))

-20 + 70

Ladustamise temperatuur))

-40 +85

Kiu tüüp

Corning SMF-28

Kiu pikkus (m)

1 meeter otsa

PakettMõõdud (mm)

5.5×30

Võõrandada Power(mW)

300

Märkmedwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Tellimisinfo:

ISO tüüp

Tegutsevad lainepikkus

Klassi

Kiu tüüp

Kiu pikkus

Pistik

SIU =Dual

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L bänd

S = Special

P = P klass

A = A-klassi

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1,0 m
2 = 1,5 m
3 = 2,0 m
4 = special

0 = puudub
1 = FC/APC
2 = FC/TK
3 = SC/APC
4 = SK/TK
5 = ST
6 = LC


Võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, SOPO on tuntud, kui üks suurimaid tootjad ühe-, kahe-stage-isolaator fiber optic laser märgistus hinna ja kasutatud fiber optic diood impulss toodete kõrge kvaliteedi ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: ühe-, kahe-stage-isolaator fiber optic laser märgistus hinna ja kasutatud fiber optic diood impulss toodete tootjad, tehases valmistatud Hiinas, kvaliteet, madal hind, odav
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: sales1@sopo.net.cn

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop