Mini-cwdm-multipleksori-demux teil 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm moodul

Mini-cwdm-multipleksori-demux teil 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm moodul

Põhiline Info SOPOfiber ' s Mini suurus jäme lainepikkus osakonna Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM) on integreeritud optiliste moodulite abil

Function

Võistleja põhiandmed

Mudel NO.:MCWDMSertifitseerimine: ISO, RoHS
Seisukord: uusKaubamärk: Flyin
Päritolu: Shenzhen, Cn

SOPOfiberand #39; sMini suurus jäme lainepikkuste jaotamise Multiplexers (Mini CWDM, MCWDM), on integreeritud optilised moodulid, kasutades SOPOfiberand #39; s patenteeritud optiline Pink platvorm, mis võib oluliselt parandada optiline jõudlus, samas ka kulusid vähendada. Võrreldes thecommon standard CWDM moodul, SOPOfiberand #39; s Mini CWDM võtab palju väiksem pakendi suurus. Rakenduses saab salvestada palju ruumi ja vahepeal jõudlus ja parameetrid on palju parem. Kõik SOPOfiberand #39; s CWDM moodulid on kvalifitseeritud Telcordia. (Tutvu TELCORDIA GR-1221-CORE)
Funktsioonid
Mini suurus
Kõrge töökindlus
Väike ja parem Ühtlikkus
Ultra kõrge termiline stabiilsus
Epoksü-tasuta optilise tee
RoHS'ile vastavuses
Rakendused
CWDM süsteem
CATV süsteemi
Võrgu uendamine
Spetsifikatsioon

ParameeterÜksusVäärtused




Kanali NumberCH488(+E1)8(+E2)

Kesk lainepikkusnm1270, 12901610 või 1271, 12911611




PassbandKanaliteMin.nm+/-6.5


Uuendada portMin.
1310+/-501260~1457


IsolatsiooniMultipleksoriKülgnevate kanalMin.dB30

Mittekülgnevate kanalMin.40




Uuendada portMin.15




DemuxKülgnevate kanalMin.30



Mittekülgnevate kanalMin.40




Uuendada portMin.15




KaduKanaliteMax.dB1.01.51.61.8
Uuendada portMax.

1.21.2

Passband PulsatsioonMax.dB0.3



DirectivityMin.dB50



Polarisatsioon sõltub kahjuMaxdB0.15



Polarisatsiooni dispersiooniMaxPS0.10(GD)



SobitusMin.dB45



Kiu tüüpCorning SMF-28 with900mmloose toru





Kiu pikkusm1.0+/-0.1




VõimsustaluvusMaxmW500



Töötemperatuurandamp; #186; C-10~70




Temperatuurilandamp; #186; C-40~85




Pakendi mõõtmm(L) 60 (W) x 29 x (K) 10




1. kõik SPETSIFIKATSIOONID sisaldavad töötemperatuuri ning kõikide riikide polarisatsioon.
2. väärtused, millele viitab ilma konnektorid ja kadu konnektor-paar on 0.20dB (NBS) ja 0.30dB (max.).
3. kiu pikkus sisaldab kummist boot ja välistab konnektor.
Tellimisinfo

MCWMXXXXXXXXX

Kanali numberExpress Port1. kanaliKiu tüüpKiu pikkusJa väljaregistreerimise konnektor
04 = 4 kanali
08 = 8 kanal
16 = 16 kanaliga
0 = puudub
1 = 1310 (+/-50nm)
2 = (1260 ~ 1458nm)
S = Special
27 = 1270nm
...
47 = 1470nm
49 = 1490nm
...
61 = 1610nm
SS = erilist
1 = paljaste fiber
2 = 900um lahti toru
1 = 1 m
2 = 2 m
S = määrata
0 = puudub
1 = FC/APC
2 = FC/TK
3 = SC/APC
4 = SK/TK
5 = ST
6 = LC
S = määrata


Mini suurus jäme lainepikkus osakonna Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM) on integreeritud optilised moodulid meie patenteeritud optiline Pink platvormil, mis võib oluliselt parandada optiline jõudlus, samas ka vähendada kulusid. Võrreldes standard CWDM moodulis, Flyinand #39; s Mini CWDM võtab palju väiksem pakendi suurus. Rakenduses saab salvestada palju ruumi ja vahepeal jõudlus ja parameetrid on palju parem. Kõik Flyinand #39; s CWDM moodulid on kvalifitseeritud Telcordia. (Tutvu TELCORDIA GR-1221-CORE)

Funktsioonid

• Mini suurus

• Kõrge usaldusväärsus

• Madal kadu ja parem Ühtlikkus

• Ultra kõrge termiline stabiilsus

• Epoksü-tasuta optilise tee

• Mõõtu

Rakendused

• Mõõtu

• CATV süsteemi

• Võrgu uendamine

Spetsifikatsioon

Parameeter

Väärtused

Kanali Number

4

8

8 + E1

8 + E2

Kesk Wavelength(nm)

1270, 1290... 1610 või 1271, 1291... 1611

Kanalisammu (nm)

20

Passband(nm)

Kanalite

+/-6.5

Uuendada port


1310+/-50

1260~1457

Isolation(dB)

Külgnevate kanal

andgt; 30

Mittekülgnevate kanal

andgt; 40

Uuendada port

andgt; 15

Lisatud Loss(dB)

Kanalite

1.0

1.5

1.6

1.8

Uuendada port



1.2

1.2

ChannelRipple(dB)

andlt; 0,3

Kiu tüüp

Corning SMF-28 900mm toru lahti

Polarisatsioon sõltuvad Loss(dB)

andlt; 0,15

Polarisatsioon režiimi Dispersion(ps)

andlt; 0,1

Directivity(dB)

andgt; 50

Tagasi Loss(dB)

andgt; 45

Maksimaalne võimsustaluvus (mW)

500

Temperature(℃) tegutsevad

-5 ~ + 70

Ladustamise Temperature(℃)

-40 ~ +85

Pakendi Dimension(mm)

P1: L44 x W25 x H6 P2: L53.8 x W28 x H8

P3: L54 x W32 x H7.4

Märkus:

1. spetsifikatsioon on seadmele ilma connector.

2. P1, P2: Kiud väljapääsu mõlemalt poolt; P3: Fiber väljapääsu ühel küljel.

Tellimisinfo

MCWM

XX

X

XX

X

X

X

XX


Kanalite arv

Express Port

1. kanali

Kiu tüüp

Kiu pikkus

Pistik

Paketi tüüp

04 = 4 kanali

08 = 8 kanal

……

N = NChannel

0 = puudub

1 = 1310 (+/-50nm)

2 = (1260 ~ 1458nm)

S = Special

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = erilist

1 = paljaste fiber

2 = 900um lahti toru

1 = 1 m

2 = 2 m

S = määrata

0 = puudub

1 = FC/APC

2 = FC/TK

3 = SC/APC

4 = SK/TK

5 = ST

6 = LC

P1 = 44 x 25 x 6

P2 = 53,8 x 28 x 8

P3 = 54 x 32 x 7.4




Sopofiber pakub on täis erinevaid ning CWDM multipleksori-Demux ja optiline lisada tilk multiplekseri (OADM) osakud vastavalt erinevaid rakendusi ja Võrgulahendusi. Mõned levinumad neist on: Gigabit andamp; 10G Ethernet, SDH/SONET, Pangaautomaat, ESCON, kiudude kanali, FTTx ja kaabel.

Sopofiber ja #39; Jäme lainepikkuste jaotamise multiplekseri (CWDM multipleksori/Demux) kasutab õhuke kate tehnoloogiat ja patenteeritud-flux metalli liimimine mikro optika pakend. Hotellil on väike, kõrge kanali isolatsiooni, lai pass bänd, madala temperatuuri tundlikkus ja epoksü tasuta optilise tee. Meie CWDM-multipleksori, Demux tooted pakuvad kuni 16 kanaliga või isegi 18-kanal Multiplexing ühe Fiber.

Nõuded on väike kaotus nõutav WDM võrkudes, me ka lisada "Skip Component" CWDM multipleksori/Demux moodul vähendada IL valikut. Standard CWDM multipleksori/Demux paketi tüüp sisaldama: ABS kasti pakett, LGX pakcage ja 19" 1U rackmount.

Rakendused

• Joone jälgimine

• WDM võrk

• Telekommunikatsiooni

• Raku rakendus

• Fiber optiline võimendi

• Acess võrk

Hinnatakse

Parameeter

4 kanal

8 kanaliga

16 kanal

Multipleksori

Demux

Multipleksori

Demux

Multipleksori

Demux

Kanali lainepikkus (nm)

1270~1610

Center lainepikkus (nm) täpsus

±0.5

Kanalisammu (nm)

20

Kanali Passband (@-0.5dB ribalaius (nm)

andgt; 13

Kadu (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

Kanali ühtsus (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Kanali sulin (dB)

0.3

Isolatsiooni (dB)

Külgnevate

N/A

andgt; 30

N/A

andgt; 30

N/A

andgt; 30

Mitte-külgnevad

N/A

andgt; 40

N/A

andgt; 40

N/A

andgt; 40

Inertion kaotus temperatuuri tundlikkus (dB/℃)

andlt; 0,005

Lainepikkus temperatuuri käiguvahetus (nm/℃)

andlt; 0,002

Polarisatsioon sõltuvate kadu (dB)

andlt; 0,1

Polarisatsiooni dispersiooni

andlt; 0,1

Directivity (dB)

andgt; 50

Tagasi Loss(dB)

andgt; 45

Maksimaalne võimsustaluvus (mW)

300

Opterating temperatuur (℃)

-5~+75

Säilitustemperatuur (℃)

-40~85

Pakendi mõõt (mm)

L100 x W80 x H10

L 142 x W102 x H14.5

Spetsifikatsioon võib muutuda ilma ette teatamata.

Spetsifikatsioon on seadmele ilma connector.

Tellimisinfo

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX

Kanalisammu

Kanalite arv

Konfiguratsiooni

1. kanali

Kiu tüüp

Kiu pikkus

Ja väljaregistreerimise konnektor

C = CWDM Grid

04 = 4 kanali

08 = 8 kanal

16 = 16 kanaliga

18 = 18 kanal

N = N kanal

M = multipleksori

D = Demux

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = erilist

1 = paljaste fiber

2 = 900um lahti toru

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = määrata

0 = puudub

1 = FC/APC

2 = FC/TK

3 = SC/APC

4 = SK/TK

5 = ST

6 = LC

S = määrata

SOPO võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, on tuntud kui üks suurimaid tootjad mini-cwdm-multipleksori-demux teil 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm mooduli oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: Mini-cwdm-multipleksori-demux teil 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm moodul tootjad, tehase, tehtud odavad Hiina, kvaliteet, madal hind,
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: 18818523155@163.com

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop