Teil 2km - 20km - 80km SFP transiiver erilist 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP lainepikkus

Teil 2km - 20km - 80km SFP transiiver erilist 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP lainepikkus

100BASE-ZX SFP transiiver (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND) toote üksikasjad OEM ja tolli partnerluse erinevaid maailma klassi OEM tootjad üle 8 aasta

Function

100BASE-ZX SFP transiiver (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND)

Toote üksikasjad

Poolt Nunmber

SFP03-100ZX-55

Hankija nimi

Fiberstore

Vormi tüüp

SFP

Max andmeedastuskiirus

100Mbps

Lainepikkus

1550nm

Kaabli Max kaugus

80km

Liides

LC duplex

Optilised komponendid

DFB 1550nm

Kaabli tüüp

SMF

DOM tugi

Ei

TX võimsus

-5 ~ 0dBm

Vastuvõtja tundlikkus

andlt; -34dBm

Tööstuslik vahemik

-40 kuni 85 ° C (-40 185 ° F)

HTS-harmoneeritud koodi

8517706000

OEM andamp; Tolli

Partneriks maailma klassi OEM tootjad üle 8aastat, Sopofiber on võimalik pakkuda kohandatud ja soodsaid lahendusi kõrge kvaliteediga kõik vajadused ja tehnilised kirjeldused, sealhulgas optiline disain, mehhaanika projekti, trükkplaadile pardal PCB paigutus ja elektriprojekti, tarkvara andamp; Firmware disaini, integreeritud assamblee, kindlaid märgiseid, jne. Järsk müügi ja soodne klientide tagasiside Sopofiber on olnud laieneb kiiresti kogu maailmas ja mis muutub optilise kommunikatsiooni valdkonnas juhtiv. Kui olete huvitatud meie toodete, vastake võtke meiega ühendust.

Pakendi andamp; Märgistamise

See lihtne võtta ja hästi kaitstud transiiver pakett on märgistatud ja märgistatud bysopofiberas vaikimisi. Etiketile või pakendile erilahendustele on saadaval taotluse.


100BASE-FX SFP SGMII transiiver Gigabit Ethernet SFP porti (IMF, 1310nm, 2km, LC, IND)

Toote üksikasjad

Poolt Nunmber

SFP-GE-100FX

Hankija nimi

Fiberstore

Vormi tüüp

SFP

Max andmeedastuskiirus

100Mbps

Lainepikkus

1310nm

Kaabli Max kaugus

2km

Liides

LC duplex

Optilised komponendid

FP SGMII

Kaabli tüüp

RAHATURUFONDIDE

DOM tugi

Ei

TX võimsus

-19 ~-14dBm

Vastuvõtja tundlikkus

andlt; -30dBm

Tööstuslik vahemik

-40 kuni 85 ° C (-40 185 ° F)

HTS-harmoneeritud koodi

8517706000

100BASE-LX SFP transiiver (SMF, 1310nm, 20km, LC, IND)

Toote üksikasjad

Poolt Nunmber

SFP03-100LX-31

Hankija nimi

Fiberstore

Vormi tüüp

SFP

Max andmeedastuskiirus

100Mbps

Lainepikkus

1310nm

Kaabli Max kaugus

20km

Liides

LC duplex

Optilised komponendid

FP 1310nm

Kaabli tüüp

SMF

DOM tugi

Ei

Tööstuslik vahemik

-40 kuni 85 ° C (-40 185 ° F)

HTS-harmoneeritud koodi

8517706000

100BASE-LX SFP transiiver (SMF, 1310nm, 15km, LC, IND)

Toote üksikasjad

Poolt Nunmber

SFP03-100LX-31

Hankija nimi

Fiberstore

Vormi tüüp

SFP

Max andmeedastuskiirus

100Mbps

Lainepikkus

1310nm

Kaabli Max kaugus

15km

Liides

LC duplex

Optilised komponendid

FP 1310nm

Kaabli tüüp

SMF

DOM tugi

Ei

TX võimsus

-15 ~-8dBm

Vastuvõtja tundlikkus

andlt; -28dBm

Tööstuslik vahemik

-40 kuni 85 ° C (-40 185 ° F)

HTS-harmoneeritud koodi

8517706000


SOPO võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, on tuntud kui üks suurimaid tootjad teil 2 km - 20 km - 80 km sfp transiiver erilist 100 1000basesx 1310nm-1550nm sfp lainepikkus oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: teil 2km - 20km - 80km SFP transiiver erilist 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP lainepikkus tootjad, tehase, tehtud odavad Hiina, kvaliteet, madal hind,
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: sales1@sopo.net.cn

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop