Fixed-flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator Lc kaabel

Fixed-flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator Lc kaabel

Kirjeldus fikseeritud ääriku SC/UPC Fiber Optic summuti 1 ~ 25dB vabatahtlik fikseeritud Attenuators kasutatakse rakendustes kus valguse etteantud summa on määratud.

Function

Kirjeldus
Fikseeritud ääriku SC/UPC Fiber Optic summuti 1 ~ 25dB vabatahtlik
Fikseeritud Attenuators kasutatakse rakendustes, kus valguse etteantud summa on määratud.
Pakume LC, FC, SC, ST, MU fikseeritud summuti erinevate sumbumine tasemelt 1dB 25dB.
Põhijooned
• Bellcore ga
• Lainepikkus sõltumatu
• Vastupidavus andamp; Lihtne ja usaldusväärne struktuur
SPETSIFIKATSIOONID
• Tegutsevate lainepikkus: SM: 1310nm, 1550nm
• MM: 850nm, 1300nm
• Sobitus: rohkem kui 55dB (UPC)
• Sumbumine täpsus: +/-0,5 (1 ~ 10) +/-1.0(11~30)
• Polarisatsioon sõltub kahju: alla 0.2dB
• Max. Optilise võimsuse: 200mW
• Temp vahemik: -40 ~ 80 ° C

Kirjeldus
Fikseeritud ääriku LC/UPC Fiber Optic summuti 1 ~ 20 dB võrra vabatahtlik
Fikseeritud Attenuators kasutatakse rakendustes, kus valguse etteantud summa on määratud.
Me pakkuda, LC, FC, SC, ST, MU fikseeritud: 1dB 20 dB võrra erineva sumbumine tasemega summuti.


SOPO võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, on tuntud kui üks suurimaid fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator lc kaabli oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: Fixed-flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator lc kaabel tootja, tehas, valmistatud Hiinas, kvaliteet, madal hind, odav
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: sales1@sopo.net.cn

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop