Fiber Optic raadiovõrgu Dual 1 x 2 1x2t mehaanilise optiline lüliti ja digitaalne optiline Audio Switch Box

Fiber Optic raadiovõrgu Dual 1 x 2 1x2t mehaanilise optiline lüliti ja digitaalne optiline Audio Switch Box

SOPOfiber ' S-seeria lüliti ühendab optiline kanalite sissetuleva optiline signaal suunates arvesse valitud väljundi fiber

Function

SOPOfiber ja #39; S-seeria lüliti ühendab sissetuleva optiline signaal suunates arvesse valitud väljundi fiber optiline kanalid. See saavutatakse kasutades patenteeritud opto-mehaanilised varaliste konfiguratsiooni ja aktiveeritud elektriline juhtimisseade signaali kaudu. Lüliti pakub väga kõrge usaldusväärsus ja kiiraktiveerimise kiirus kui ka kahesuunalise jõudlust. SOPO fiiberoptilise lülitid on üleminek lahendus optilised võrgustike taotlusi.

Funktsioonid


Rakendused


Patentide

  • Tasakaalustamata odav

  • Väike

  • Suure kanali isolatsiooni

  • Väga stabiilne ja usaldusväärne

  • Epoksü tasuta optilise tee

  • Fikseerida või fikseerida


  • Optiline Netrwork kaitse/taastamine

  • Optiline signaal marsruudi

  • Seadistatav optiline lisada/tilk

  • Saatja ja vastuvõtja kaitse

  • Võrgu katsesüsteemis

  • Mõõteriistad


  • Patent kuni

Hinnatakse


Parameeter

Spetsifikatsioon

Kanali lainepikkus1260nm to1360nm või 1510nm 1610nm1310nm / 1550nm ± 40nm
Kadu

P klass

Hinne

P klass

Hinne

≤ 0.5dB≤ 0.8dB≤ 0.7dB≤ 1.0dB
Temperatuur sõltub kahju≤ 0.15dB≤ 0.20dB≤ 0.15dB≤ 0.20dB
Lainepikkus sõltub kahju≤ 0.25dB≤ 0.3dB
Polarisatsioon sõltub kahju≤ 0.05dB
Kanali ristuvaid≥ 55dB
Sobitus≥ 55dB
Korratavus± 0.02dB
Ümberlülitamise kiirus (tüüp.)4ms
Tööpinge5 V
Vastupidavust (tsüklit)10 miljonit
Optilise võimsuse500mW
Töötemperatuur0 kuni + 70 ° C
Temperatuuril-40 kuni +85 ° C
Kiu tüüpSMF-28
Kiu pikkus1,0 m +/-0,1 m
Pakendi mõõtmedH pakett: L22.3mm x W12.1mm x H11.0mm; V pakett: L25mm x W12.6mm x H8.5mm


Elektri Pin konfiguratsiooni


Optilised PathPort1-Port2, Port1and #39; -Port2and #39; Port1-Port3, Port1and #39; -Port3and #39; Elektriline DriveNon-LatchingPin1Pin10LatchingPin1Pin5Pin6Pin10V + GNDGNDV + Sensor StatusNon uksesulguri ja LatchingPin2-3, Pin8-9 OpenPin2-3, Pin8-9 ClosePin3-4, Pin7-8 ClosePin3-4, Pin7-8 avatud


Tellimisinfo


2MS

TTTTTTTTTTTT
Valik
Tegutsevad lainepikkus
Port
Klassi
Pats stiil
FiberLength
Ja väljaregistreerimise konnektor

L= Fikseerida
N= Mitte uksesulguri

15= 1510 1610nm
13= 1260 1360nm
35= 1310 1550nm

0102= 1 x 2

P= P klass
A= Hinne

1= BareFiber
2
= 900um jope

1= 1,0 m
2= 2,0 m

0= Puudub
1 =FC/APC
2= FC/TK
3= SC/APC
4= SK/TK
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC

H= HPackage
V= VPakett

Sopofiber "1x2TMechanicalOpticalSwitchconnectsopticalchannelsbyredirectinganincomingopticalsignalintoavalitud

outputfiber. Thisisachievedusingapatentpendingoptomechanicalproprietaryconfigurationandactivatedviaanelectrical

controlsignal. Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchsupportallwavelengthat1260nm ~ 1650nm,itoffersultrahighreliability,

lowinsertionloss, fastswitchingspeedaswellasbidirectionalperformance. TheopticalswitchesarewidelyusedforOpticalNetwork,

Kaitse, TransmitterandReceiverProtection, NetworkTestSystemandInstrumentations.

Funktsioonid

1. UnmatchedLowCost

2. LowinsertionLoss

3. HighChannelIsolation

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon uksesulguri

Rakendused

1. OpticalNetwork

2.Protection/taastamine

3. OpticalSingnalRouting

4.ConfigurableOpticalAdd/tilk

5. Transmitterandreceiverprotection

6. NetworkTestSystem

PerformanceSpecifications

Parameeter


FY - 1 × 2T

WavelengthRange

nm

850

1260~1650

OperatingWavelength

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.5Max:0.8

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥35SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Korratavus

dB

≤±0.02

PowerSupply

V

3.0or5.0

Elu jooksul

Korda

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Dimensiooni

mm

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Specificationmaychangewithoutnotice.

Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Pins

Tüüp

PIN-koodi

ElectricDrive

StatusSensor

1×2

kanali

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Fikseerida

P1-P2

V +

GND

--

--

Avatud

Sulgege

Sulgege

Avatud

P1-P3

--

--

GND

V +

Sulgege

Avatud

Avatud

Sulgege

Mitte fikseerida

P1-P2

V +

--

--

GND

Avatud

Sulgege

Sulgege

Avatud

P1-P3

--

--

--

--

Sulgege

Avatud

Avatud

Sulgege

OpticalRoute

SPETSIFIKATSIOONID

Pinge

Praegune

Vastupanu

5Vlatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5Vnon uksesulguri

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3Vlatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3Vnon uksesulguri

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Režiim

Lainepikkus

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Pistik

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

62 = 1625nm

65 = 1650nm

13/15 = 1310/1550nm

X = teised

3 = 3V

5 = 5 V

L = fikseerida

N = fikseerida

5=50/125

6=62.5/125

9=9/125

X = teised

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2,0 mm

30 = 3,0 mm

X = teised

1 = 1 m

2 = 1,5 m

X = teised

0 = puudub

1 = FC/TK

2 = FC/APC

3 = SK/TK

4 = SC/APC

5 = ST/TK

6 = ST/APC

7 = LC/TK

8 = LC/APC

X = teised


SOPO võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, on tuntud kui üks suurimaid tootjad fiber optic raadiovõrgu dual 1 x 2 1x2t mehaanilise optiline lüliti ja digitaalne optiline audio lüliti kasti oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: fiber optic raadiovõrgu dual 1 x 2 1x2t mehaanilise optiline lüliti ja digitaalne optiline audio switch box tootjad, tehases valmistatud Hiinas, kvaliteet, madal hind, odav
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: 18818523155@163.com

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop