Fiber Optic Lamp materjali Filter-wdm-fttx-1625nm side koolitajad elementide objektiiv valimiseks

Fiber Optic Lamp materjali Filter-wdm-fttx-1625nm side koolitajad elementide objektiiv valimiseks

Kiudoptilised Filter WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625 optiline filter on vahend, mida kasutatakse lainepikkuste valik

Function

Kiudoptilised Filter WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625

Optiline filter on vahend, mida kasutatakse lainepikkus valik, mida saab valida vajalik lainepikkustel mitmeid lainepikkustel ja tagasi lükata Lisaks lainepikkustel. Seda saaksid kasutada lainepikkuse valik, müra filter optiline võimendi, tasandusfondi, optiline multipleksimise / demultiplexing.

Kiudoptilised Filter WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625 tehakse spetsiaalse optikadetailid ja arenenud tehnoloogia, see sügavalt lase 1250-1590nm lainepikkus edasi kuid tõhusalt peegeldama 1600-1670nm lainepikkus. Seda toodet kasutatakse peamiselt kiudoptilised on-line testimisel. See on ideaalne 1625/1650nm kiudoptilised filtreerimine.

Põhijooned

Kõrge valguse transmittanceHigh isolationLow temperatuuri PDLEffect on smallLength: 1MFiber diameeter: 0.9mmConnector: FC/UPC

Rakendused

FTTX rea testingOTDR monitor module1625/1650nm filter süsteemi

Spetsifikatsioon

Parameetrid

Väärtus

Üksus

Peegeldus lainepikkuste

1600-1670

nm

1625nm läbilaskvus

80-90

%

1650nm läbilaskvus

75-85

%

Edastamise lainepikkuste

1250-1590

nm

1310nm isoleerimine

≥50

dB

1490nm isoleerimine

≥45

dB

1550nm isoleerimine

≥38

dB

PDL

≤0.3

dB

Temperatuuri nihketeguri

≤2

%

Max. Võimu käepide

300

mW

Töö temperatuur

-25~+70

Temperatuuril

-40~+85

Kiudoptilised tüüp

SM Φ0.9

/

Pistik

FC/APC või FC/tk

/

Shell materjali

SUS304

/


SOPO võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, on tuntud kui üks suurimaid tootjad fiber optic lamp materjali filter-wdm-fttx-1625nm koolitus teatis äriühingute elementide objektiiv valimiseks oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: fiber optic lamp materjali filter-wdm-fttx-1625nm suhelda ettevõtete vastuvõtja objektiiv ekraan tootjad, tehase, valmistatud Hiinas, kvaliteet, madal hind, odav
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: 18818523155@163.com

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop