Kohandatud 10g 2km, 80km, 40km, 300m 850nm 1310nm, 1550nm Dual Rate 1000base Sx SFP kiu CWDM Gibc SFP transiiver režiim

Kohandatud 10g 2km, 80km, 40km, 300m 850nm 1310nm, 1550nm Dual Rate 1000base Sx SFP kiu CWDM Gibc SFP transiiver režiim

Kirjeldus CWDM SFP + transiiver on mõeldud SMF ja töötab CWDM lainepikkus valgusdioodist

Function

Kirjeldus
CWDM SFP + transiiver on mõeldud SMF ja CWDM lainepikkuse valgusdioodist töötab. Transiiver koosneb kahest osast: saatja punkt puudutab DFB laser. Ja vastuvõtja osa koosneb fotodioodist PIN on TIA integreeritud. Kõik moodulid vastavad klassi I laser ohutusnõuetele. Digitaalne diagnostika funktsioonid on kättesaadavad 2-wire järjestikliidest, nimetatud SFF-8472, mis võimaldab reaalajas juurdepääsu seadme tööparameetrid nagu transiiver temperatuuri, laser eelarvamusi praeguse, edastatud optilise võimsuse, vastuvõetud optilise võimsuse ja transiiver toitepinge.
Funktsioonid
• Optiline liides ühilduv IEEE 802.3ae
• Liidese ühilduv SFF 8431
• Spetsifikatsioonidele vastavaks SFF 8472
• Kuum vajadusel
• Väike voolutarve
• Metalne korpus EMI sõiduomadused
• Ühe + 3.3v toide
• Toetust digitaalne diagnostika järelevalve liides
• Juhtumi Töötemperatuur: 0° C kuni 70° C
• RoHS 6 nõuetele vastavaks ja plii vaba
• Vastavad I klassi ohutuse requrement
Rakendused
• 10GBASE Ethernet, kiu kanali
• Kiire ladustamise ala võrkude, SAN kiu kanali
• Arvuti klastri Cross-connect
• Kohandatud kiirendatud torud

Tellimisinfo

Osa nr.

Andmeedastuskiirus

Kaugus

Lainepikkus

Väljundvõimsus
(dBm)

ReceiverSensitivity
(dBm)

DDMI

FCP-xx9-10xD

10Gbps

10km

CWDM DFB

-6~-1

< -15 PIN

N(Y)

FCP-xx9-20xD

10Gbps

20km

CWDM DFB

-6~-1

< -16 PIN

N(Y)

FCP-xx9-40xD

10Gbps

40km

CWDM DFB

-1~4

< -15 PIN

N(Y)

FDP-xx9-80xD

10Gbps

80km

CWDM DFB

0~5

< -23, APD

N(Y)

PDF
CWDM SFP + transiiver

Toote kirjeldus

SFP-1080-Cxx on saanud CWDM 10G SFP + optiline moodul. See on kättesaadav kõigile 8 andquot; mainandquot; CWDM kanalite 1471nm 1611nm lainepikkustel.
Transiiver toetab kõiki 10G hinnatud Ethernet, SONET, SDH või kiu kanali võrkude kiiruse.
SFP-1080-Cxx on üldine osa hulk, mis moodustab kaks numbrikombinatsioon, mis määratlevad kasutada wavelegth.
Näiteks on SFP-1080-C47 CWDM SFP + transiiver töötab 1471nm lainepikkus.
Samuti on saadaval CWDM 10G transiiverite paar CWDM kanalit kuni 1470nm 1270. Kuid need moodulid on piiratud ja saadaval ainult
eritellimisel. Palunvõtke meiega ühendustja järelepärimise kohta, selliseid mudeleid.

Testitud ja leitud erinevate 10 g ühilduv Ethernet lülitub Cisco, Juniper, Force10, Edge-Core ja teised tootjad.

SFP-1080-Cxx 10G SFP + CWDM 80 Km transiiver SPETSIFIKATSIOONID

Vormi tegurSFP
Kiirus9,95 10.3 Gb/s
Optiline liidesDual LC
Tegutsevad kaugus80 km
VõimsusÜhe 3.3V
Nõuetele vastavuseMSA SFF-8431, RoHS
TöörežiimCWDM ITU kanalid
Kiu tüüpÜhe mängija 9/125um
LainepikkusCWDM ITU grid (1471 ~ 1611nm)
Digitaalne diagnostikaJah (SFF-8472 ühilduv)

Kahe suurusega 1000BASE-SX ja 10GBASE-SR SFP + transiiver (IMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Toote üksikasjad

Osa Number

SFP-10GSR-85

Hankija nimi

Fiberstore

Vormi tüüp

SFP +

Max andmeedastuskiirus

1 / 10.3Gbps

Lainepikkus

850nm

Kaabli Max kaugus

OM3 Rahaturufondide üle 300m

Liides

LC duplex

Optilised komponendid

VCSEL 850nm

Kaabli tüüp

RAHATURUFONDIDE

DOM tugi

Jah

TX võimsus

-6 ~-1dBm

Vastuvõtja tundlikkus

andlt; -11.1dBm

Äripind vahemik

0 – 70° C (32 kuni 158° F)

HTS-harmoneeritud koodi

8517706000

OEM andamp; Tolli

Partneriks maailma klassi OEM tootjad üle 8 aasta, Sopofiber on võimalik pakkuda kohandatud ja soodsaid lahendusi kõrge kvaliteediga kõik vajadused ja tehnilised kirjeldused, sealhulgas optiline disain, mehhaanika projekti, trükkplaadile pardal PCB paigutus ja elektriprojekti, tarkvara andamp; Firmware disaini, integreeritud assamblee, kindlaid märgiseid, jne. Järsk müügi ja soodne klientide tagasiside Sopofiber on olnud laieneb kiiresti kogu maailmas ja mis muutub optilise kommunikatsiooni valdkonnas juhtiv. Kui olete huvitatud meie toodete, vastake võtke meiega ühendust.

Pakendi andamp; Märgistamise

See lihtne võtta ja hästi kaitstud transiiver pakett on märgistatud ja märgistatud bysopofiberas vaikimisi. Etiketile või pakendile erilahendustele on saadaval taotluse.

10G SFP + transiiver (IMF, 1310nm, 2km, LC, DOM)

Toote üksikasjad

Osa Number

SFP-10GLRM-31

Hankija nimi

Fiberstore

Vormi tüüp

SFP +

Max andmeedastuskiirus

10Gbps

Lainepikkus

1310nm

Kaabli Max kaugus

2km

Liides

LC duplex

Optilised komponendid

FP 1310nm

Kaabli tüüp

RAHATURUFONDIDE

DOM tugi

Jah

TX võimsus

-6.5 ~-0.5dBm

Vastuvõtja tundlikkus

andlt; -10dBm

Äripind vahemik

0 – 70° C (32 kuni 158° F)

HTS-harmoneeritud koodi

8517706000


10GBASE-LR SFP + transiiver (SMF, 1310nm, 10 Km, LC, DOM)

Toote üksikasjad

Osa Number

SFP-10GLR-31

Hankija nimi

Fiberstore

Vormi tüüp

SFP +

Max andmeedastuskiirus

10Gbps

Lainepikkus

1310nm

Kaabli Max kaugus

10km

Liides

LC duplex

Optilised komponendid

DFB 1310nm

Kaabli tüüp

SMF

DOM tugi

Jah

TX võimsus

-8.2 ~ 0.5dBm

Vastuvõtja tundlikkus

andlt; -14.4dBm

Äripind vahemik

0 – 70° C (32 kuni 158° F)

HTS-harmoneeritud koodi

8517706000


10G SFP + transiiver (SMF, 1550nm, 100km, LC, DOM)

Toote üksikasjad

Osa Number

SFP-10GZRC-55

Hankija nimi

Fiberstore

Vormi tüüp

SFP +

Max andmeedastuskiirus

10Gbps

Lainepikkus

1550nm

Kaabli Max kaugus

100km

Liides

LC duplex

Optilised komponendid

EML 1550nm

Kaabli tüüp

SMF

DOM tugi

Jah

TX võimsus

-1,5 ~ 5dBm

Vastuvõtja tundlikkus

andlt; -24.5dBm

Äripind vahemik

0 – 70° C (32 kuni 158° F)

HTS-harmoneeritud koodi

8517706000


1、Product Sissejuhatus:CWDM SFP erilist CWDM SFP TX ja RX sama lainepikkus

Selle CWDM SFP väikestele vormi-tegur vajadusel (SFP) on kompaktne optiline transiiver, kasutada optilise

side nii telekommunikatsiooni- ja andmesiderakendusi ning CWDM

SFP 1270, CWDM SFP 1290, CWDM SFP 1310, CWDM SFP 1330 CWDM SFP 1350, CWDM SFP

1370, CWDM SFP 1390 CWDM SFP 1410, CWDM SFP 1430, CWDM SFP 1450, CWDM SFP 1470,

CWDM SFP 1490, CWDM SFP 1510, CWDM SFP 1530, CWDM SFP 1550, CWDM SFP 1570,

CWDM SFP 1590, CWDM SFP 1610. lainepikkus. See on populaarne tootmisharu formaat toetab mitu

fiber optic omponent müüjad. SFP transiiverite eesmärk on toetada SONET/SDH, Gigabit Ethernet,

Kiu kanali ja muude side standardite SFP transiiverite on saadaval erinevaid

eri tüüpi saatja ja vastuvõtja, mis võimaldab kasutajatel valida sobiv transiiver iga link

et pakkuda vajalik optiline reach saadaval kiudoptilised. SFP transiiverite on majanduslikult

saadaval kuni 10 Gbit/s SFP + datarates võimekust.

Kahesuunaline CWDM SFP erilist CWDM SFP, TX ja RX samal lainepikkusel, kasutada olid

sellepurustada ning nr 39, te vajalikku käivitada 18 1 g kanali ühest kiust. Tegemist on pats LC/APC või SC/APC tulekul

transiiver sadamast välja.

2、Product parameeter:CWDM SFP erilist CWDM SFP TX ja RX sama lainepikkus

1234
5678
9101112
13141516

3. toote funktsioon:CWDM SFP erilist CWDM SFP TX ja RX sama lainepikkus

· Kuum PluggableSFPFootprintLCOpticalTransceiver

· CanbeusedwithsinglefiberCWDMsystemordualfiberCWDMsystem

·100Mb ~ 10Gbspeedrates

· SmallForm-FactorPluggable (SFP) MSAcompatible

· CompliantwithIEEE802.3zGigabitEthernet1000BASE-ZX

· CompliantwithFibreChannel1XSM-LC-LFC-PI

·18Wavelength (λ): 1270nmto1610nmCWDMDFBLDTransmitter

· Upto41dB/1g,35dB/2.67G,47dB/100MBPowerBudgetatLeast

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Ühe + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70oCor-40to85oCoperationtemperaturerange.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC-60825Compliant

4、 Shipping ja hooldus:CWDM SFP erilist CWDM SFP TX ja RX sama lainepikkus

1) maksab:

2 tarne:

3) hooldus:

5、 soovitused:CWDM SFP erilist CWDM SFP TX ja RX sama lainepikkus

1)SGMII SFP on standard serial ID kooskõlas SFP MSA baasi - 100 fx kujundamine

2)100BASE-SX on kiire Etherneti versioon üle kiudoptilised

3)SFP 4G SFP 4 g on kiudoptilise side- ja laser saava hotplug funktsioon toide.

4)DWDM SFP kasutada ühe kiu DWDM ja dual fiber DWDM süsteem

5)Kompaktne SFP ÜVJP

6)KAHESUUNALINE SFP SDHSONET

10GBASE-SR SFP + transiiver (IMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Toote üksikasjad

Poolt Nunmber

SFP-10GSR-85

Hankija nimi

Fiberstore

Vormi tüüp

SFP +

Max andmeedastuskiirus

10.3125Gbps

Lainepikkus

850nm

Kaabli Max kaugus

OM3 Rahaturufondide üle 300m

Liides

LC duplex

Optilised komponendid

VCSEL 850nm

Kaabli tüüp

RAHATURUFONDIDE

DOM tugi

Jah

TX võimsus

-6 ~-1dBm

Vastuvõtja tundlikkus

andlt; -11.1dBm

Äripind vahemik

0 – 70° C (32 kuni 158° F)

HTS-harmoneeritud koodi

8517706000


10GBASE-ZR XFP transiiver (SMF, 1550nm, 80km, LC, DOM)

Toote üksikasjad

Osa Number

XFP-10GZR-55

Hankija nimi

Fiberstore

Vormi tüüp

XFP

Max andmeedastuskiirus

10Gbps

Lainepikkus

1550nm

Kaabli Max kaugus

80km

Liides

LC duplex

Optilised komponendid

EML 1550nm

Kaabli tüüp

SMF

DOM tugi

Jah

TX võimsus

0 ~ 4dBm

Vastuvõtja tundlikkus

andlt;-24dBm

Äripind vahemik

0 – 70° C (32 kuni 158° F)

HTS-harmoneeritud koodi

8517706000


10GBASE-ER X2 transiiver (SMF, 1550nm, 40 km, SC, DOM)

Toote üksikasjad

Osa Number

X2-10GER-55

Hankija nimi

Fiberstore

Vormi tüüp

X2

Max andmeedastuskiirus

10Gbps

Lainepikkus

1550nm

Kaabli Max kaugus

40km

Liides

SC duplex

Optilised komponendid

EML 1550nm

Kaabli tüüp

SMF

DOM tugi

Jah

TX võimsus

-4.7 ~ 4dBm

Vastuvõtja tundlikkus

andlt; -15.8dBm

Äripind vahemik

0 – 70° C (32 kuni 158° F)

HTS-harmoneeritud koodi

8517706000


10GBASE-SR X2 transiiver (IMF, 850nm, 300 m, SC, DOM)

Toote üksikasjad

Poolt Nunmber

X2-10GSR-85

Hankija nimi

Fiberstore

Vormi tüüp

X2

Max andmeedastuskiirus

10Gbps

Lainepikkus

850nm

Kaabli Max kaugus

300m

Liides

SC duplex

Optilised komponendid

VCSEL 850nm

Kaabli tüüp

RAHATURUFONDIDE

DOM tugi

Jah

TX võimsus

-7,3 ~-1.2dBm

Vastuvõtja tundlikkus

andlt; -11.1dBm

Äripind vahemik

0 – 70° C (32 kuni 158° F)

HTS-harmoneeritud koodi

8517706000


10GBASE-ER SFP + transiiver (SMF, 1550nm, 40km, LC, DOM)

Toote üksikasjad

Osa Number

SFP-10GER-55

Hankija nimi

Fiberstore

Vormi tüüp

SFP +

Max andmeedastuskiirus

10Gbps

Lainepikkus

1550nm

Kaabli Max kaugus

40km

Liides

LC duplex

Optilised komponendid

EML 1550nm

Kaabli tüüp

SMF

DOM tugi

Jah

TX võimsus

-4.7 ~ 4dBm

Vastuvõtja tundlikkus

andlt; -15.8dBm

Äripind vahemik

0 – 70° C (32 kuni 158° F)

HTS-harmoneeritud koodi

8517706000



Võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, SOPO on tuntud kui üks suurimaid tootjad kohandatud 10 g 2 km, 80 km, 40 km, 300 m 850nm 1310nm, 1550nm dual 1000base sx sfp kiu cwdm gibc sfp transiiver režiim oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: kohandatud 10g 2km, 80km, 40km, 300m 850nm 1310nm, 1550nm dual hinda 1000base sx SFP kiu cwdm gibc SFP transiiver režiimis tootjad, tehase, tehtud odavad Hiina, kvaliteet, madal hind,
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: 18818523155@163.com

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop