Kahesuunaline SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet moodul transiiver

Kahesuunaline SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet moodul transiiver

1、Product Sissejuhatus: Kahesuunaline SFP SDHSONET on mitme määr seeria 2.67 Gb/s transiiver moodul ühendab optika elektroonika

Function

1、Product Sissejuhatus:Kahesuunaline SFP SDHSONET on mitme määr seeria 2.67 Gb/s transiiver moodul ühendab optika elektroonika

BIDI SFP SDHSONET

Kahesuunaline mitme määraga seeria 2.67 Gb/s transiiver moodul ühendab optika ja elektroonika väike kujul

TegurVajadusel (SFP)pakett. Mitme allikaga pensionide lepingu (MSA) sobib ja mõeldud on

välistemperatuuril1310 nm ja 1550 nm. Kuigioptimeeritud c-48/STM-16,See annab mitme määr

võimeid ja saabkasutada: C-3/STM-1(155 Mb/s) kuni 2,7 Gb/s.MultiRate SFP transiiver

pakub on täielikultC-48 SONETühilduv kokkupuutepunktid SONET/SDH fototooniliste kiht jaselle

elektri kiht. Selle mikroprotsessoriPõhineb modulardisain täidab kõik funktsioonid, mis on sätestatud Euroopa

SFP MSA ühilduva2-wire Serial DigitalDiagnostika järelevalve optiline transiiverite liides.

C-48 / STM-16 on võrgu rida ajamigakiirused kuni 2488.32 Mbit/s

(kandevõime: 2405.376 Mbit/s; pea kohal: 82.944 Mbit/s). C-3/STM-1 on võrgustikkooskõlasedastamine

kuni 155.52 Mbit/s kiirusega (kandevõime: 148.608 Mbit/s; pea kohal: 6.912 Mbit/s,sealhulgas tee üldkulud)

kasutadesfiiberoptika. Sõltuvalt süsteemi OC-3 on ka STS-3(elektri tase) ja STM-1

(SDH).Moodulid on kakasutada rakenduse Fast Ethernet. C-12 võiSTM-4 on võrgu

koos kuni 622.08 Mbit/s kiirusega(kandevõime: 601.344 Mbit/s;pea kohal: 20.736 Mbit/s).

2、Product parameeter:Kahesuunaline SFP SDHSONET on mitme määr seeria 2.67 Gb/s transiiver moodul ühendab optika elektroonika

1234
5678
9101112
13141516

3. toote funktsioon:Kahesuunaline SFP SDHSONET on mitme määr seeria 2.67 Gb/s transiiver moodul ühendab optika elektroonika

·1-FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

· Upto2.67Gb/sbi-directionaldatalinks

· MultirateforSONETOC-48/SDHSTM-16, FibreChannel1x/2 x, 1000BASE, STM-1/OC3, STM-4/OC12

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Ühe + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85C, - 40to85CCaseoperationtemperatureranges.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 Shipping ja hooldus:Kahesuunaline SFP SDHSONET on mitme määr seeria 2.67 Gb/s transiiver moodul ühendab optika elektroonika

1) maksab:

2 tarne:

3) hooldus:

5、 soovitused:Kahesuunaline SFP SDHSONET on mitme määr seeria 2.67 Gb/s transiiver moodul ühendab optika elektroonika

1)SGMII SFP on standard serial ID kooskõlas SFP MSA baasi - 100 fx kujundamine

2)100BASE-SX on kiire Etherneti versioon üle kiudoptilised

3)SFP 4G SFP 4 g on kiudoptilise side- ja laser saava hotplug funktsioon toide.

4)DWDM SFP kasutada ühe kiu DWDM ja dual fiber DWDM süsteem

5)CWDM SFP erilist CWDM SFP TX ja RX sama lainepikkus

6)Kompaktne SFP ÜVJP pingul vähe kujundeid saab lisada ÜVJP transiiver

Kirjeldus
Kahesuunaline SFP + transiiverite on Small Form Factor transiiver moodul. See, mis on koostatud spetsiaalselt suure kiirusega side rakendusi, mis nõuavad kuni 10.7Gbps, see mõeldud vastavaks SFF 8472 ja SFP + MSA. 10km või 40km 9/125um ühemoodilisi kiu Läänemerre mooduli andmeid. Optiline väljund saab keelata LVTTL loogika kõrgetasemelise sisend, Tx keelata. TX süü on ette näidata selle lagunemise laser. Toodangukaotuse signaali (LOS) osutatakse optiline telesignaali vastuvõtja või partneri staatust vähenemist.
Funktsioonid
• Kuni 10, 7Gbps kahesuunalist lingid
• Vastavuses SFP + MSA duplex VK ühendus
• 1270/1330nm DFB laser saatja ja vastuvõtja 1330/1270nm PIN
• Sisseehitatud digitaalne diagnostika funktsioone
• Ühemoodilisi LC nõu kahesuunalise transiiver
• Ühe + 3.3V toide ja LVTTL loogika
• EEPROM Seerianumber funktsionaalsusega
• Juhtumi töötemperatuuride vahemik:-5 ° C kuni 70 ° C
Rakendused
• 10GBASE-BX 10.3125 Gbit
• 10GBASE-BX 9.953Gbps
• 1000 base-LX Ethernet

Tellimisinfo

Osa nr.

Andmeedastuskiirus

Kaugus

Lainepikkus

Väljundvõimsus (dBm)

Vastuvõtja tundlikkus (dBm)

DDMI

FBP-27339-10xD

10Gbps

10km

T1270 DFB R1330PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-33279-10xD

10Gbps

10km

T1330 DFB R1270PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-27339-40xD

10Gbps

40km

T1270 DFB R1330PIN

-1~4

<-15

Y

FBP-33279-40xD

10Gbps

40km

T1330 DFB R1270PIN

-1~4

<-15

Y

PDF
Kahesuunaline SFP + transiiver

1、Product Sissejuhatus:SFP 4G SFP 4 g on kiudoptilise side- ja laser saava hotplug funktsioon toide.

Kahesuunaline 4G seeria on väike tegur ühendatav moodul 4 x / 2 x / 1 x kiudude kanali ja 1000BASE-BX

Gigabit Ethernet Standard fiber side. See on kuum plug et SFP 20-pin pistik

võime. Saatja jaos kasutatakse klass 1 laser vastavalt standardi ohutuse

IEC 60825. Vastuvõtja jaos kasutatakse on integreeritud detektor eelvõimendi (IDP) paigaldatud optilise

päis ja piiramise pärast võimendi IC.

2、Product parameeter:SFP 4G SFP 4 g on kiudoptilise side- ja laser saava hotplug funktsioon toide.

1234
5678
9101112
13141516

3. toote funktsioon:SFP 4G SFP 4 g on kiudoptilise side- ja laser saava hotplug funktsioon toide.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Ühe + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85Cor - 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 Shipping ja hooldus:SFP 4G SFP 4 g on kiudoptilise side- ja laser saava hotplug funktsioon toide.

1) maksab:

2 tarne:

3) hooldus:

5、 soovitused:SFP 4G SFP 4 g on kiudoptilise side- ja laser saava hotplug funktsioon toide.

1)SGMII SFP on standard serial ID kooskõlas SFP MSA baasi - 100 fx kujundamine

2)100BASE-SX on kiire Etherneti versioon üle kiudoptilised

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Kompaktne SFP ÜVJP

6)KAHESUUNALINE SFP SDHSONET

1、Product Sissejuhatus:100BASE-SX on kiire Etherneti versioon üle kiudoptilised

IEEE 802.3z standard sisaldab 1000BASE-SX edastamiseks üle multi-mode fiber 1000BASE-LX

edastamiseks üle ühe mängija fiber 100BASE-FX on kiire Etherneti versioon aku on väga ohutu. See

1300 nm lähedal infrapuna (NIR) valguse lainepikkus kaudu kaks haru optilist kaablit, üks kasutab

Receive(RX) ja teine transmit(TX), 100BASE-SX on kiire Etherneti versioon aku on väga ohutu.

See kasutab kaks haru multi-mode kiudoptilised vastuvõtu ja edastada. Eoptolink on täielik toota

FE ja GE kiudoptilised transiiverite vahemik.

2、Product parameeter:100BASE-SX on kiire Etherneti versioon üle kiudoptilised

1234
5678
9101112
13141516

3. toote funktsioon:100BASE-SX on kiire Etherneti versioon üle kiudoptilised

· OperatingDataRateupto1.25Gbps

· Upto160km

· Single3.3VPowerSupplyandLVTTLLogicInterface

· Kuum PluggableSFPFootprintDuplexLCConnector

· InterfaceClass1FDAandIEC60825-1LaserSafetyCompliant

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

· CompliantwithSFPMSASpecification

· CompliantwithSFF-8472

4、 Shipping ja hooldus:100BASE-SX on kiire Etherneti versioon üle kiudoptilised

1) maksab:

2 tarne:

3) hooldus:

5、 soovitused:100BASE-SX on kiire Etherneti versioon üle kiudoptilised

1)SGMII SFP on standard serial ID kooskõlas SFP MSA baasi - 100 fx kujundamine

2)SFP 4G

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Kompaktne SFP ÜVJP

6)KAHESUUNALINE SFP SDHSONET

BIDIFastandGigabitEthernetSFPisacompactopticaltransceiver, moduleusedinopticalcommunicationsforboth

telecommunicationanddatabidirectionalcommunicationsapplications.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

·1310/1550,1490/1550,1310/1490,1510/1570orotherBOSATX/RXcombinationisavalableonrequest.

·upto160kmbidilink

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· RoHSCompliant

· Commercial0to70CorIndustrial-40to85CCaseOperationTemperaturerange

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

Kahesuunaline 4G seeria on väike tegur ühendatav moodul 4 x / 2 x / 1 x kiudude kanali ja 1000BASE-BX Gigabit Ethernet ühe

Fiber side. See on SFP 20-pin ühendus lubab kuum plug võime. Saatja jaos kasutatakse klass 1

vastavalt rahvusvahelise ohutuse Standard IEC 60825 laser. Vastuvõtja sectionuses integreeritud detektor

eelvõimendi (IDP) paigaldatud optilise päis ja piiramise pärast võimendi IC.

Funktsioon

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Ühe + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85Cor - 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant


SOPO võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, on tuntud kui üks suurimaid tootjad kahesuunaline sfp 4 g sfp 4 g 1 g 100 m xfp sfp sdhsonet moodul transiiver oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: kahesuunaline SFP 4g SFP 4 g 1g 100m xfp SFP sdhsonet moodul transiiver tootjad, tehases valmistatud Hiinas, kvaliteet, madal hind, odav
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: 18818523155@163.com

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop