A1x2l D2 × 2B mehaanilise Fiber lõhikuga optika valgus haldamata hetkeline Layer 3 Optisk Dvi Toslink Monitor lähedus lüliti

A1x2l D2 × 2B mehaanilise Fiber lõhikuga optika valgus haldamata hetkeline Layer 3 Optisk Dvi Toslink Monitor lähedus lüliti

Kirjeldus 1x2L mehaanilise optiline lüliti ühendab optiline kanalite sissetuleva optiline signaal suunates arvesse valitud väljundi fiber

Function

Kirjeldus
1x2L mehaanilised optiline lüliti ühendab optiline kanalite suunates arvesse valitud väljundi fiber sissetuleva optiline signaal. See saavutatakse kasutades patenteeritud opto-mehaanilised varaliste konfiguratsiooni ja aktiveeritud elektriline juhtimisseade signaali kaudu.
1x2L mehaanilised optiline lüliti toetada kõiki lainepikkus 1260nm ~ 1650nm, pakume Ultra kõrge töökindlus, väike kaotus, kiiraktiveerimise kiirus kui ka kahesuunalise jõudlust. Optilised parameetrid kasutatakse laialdaselt optilise võrgu, kaitse, saatja ja vastuvõtja kaitse, Test süsteemi ja koosseisudele seatud.
Funktsioonid
• Tasakaalustamata odav
• Madala sisestamise kaotus
• Suure kanali isoleerimine
• Kõrge stabiilsus, usaldusväärsus
• Epoksü-tasuta optilise tee
• Fikseerida ja fikseerida
Rakendused
• Optiline võrk
• Kaitse/taastamine
• Optilised Singnal marsruudi
• Seadistatav optiline lisada/tilk
• Saatja ja vastuvõtja
• Test süsteemi

Hinnatakse

Parameeter


FY - 1 × 2 L

Lainepikkuste

nm

850

1260~1650

Tegutsevad lainepikkus

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Kadu

dB

Typ:0.8 Max: 1.2

Typ:0.5 Max: 0,8

Sobitus

dB

MM≥30 SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Korratavus

dB

≤±0.02

Toide

V

3.0 või 5.0

Elu jooksul

Korda

≥107

Lüliti aeg

MS

≤8

Ülekandevõimsuse

mW

≤500

Töötemperatuur

-20~+70

Temperatuuril

-40~+85

Dimensiooni

mm

(L)22.0×(W)12×(H)10.5(±0.2)

Spetsifikatsioon võib muutuda ilma ette teatamata.

Spetsifikatsioon on seadmele ilma connector.

Pins

Tüüp

PIN-koodi

Elektrimootor

Oleku andur

1×2

kanali

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Fikseerida

P1-P2

V +

GND

--

--

Avatud

Sulgege

Sulgege

Avatud

P1-P3

--

--

GND

V +

Sulgege

Avatud

Avatud

Sulgege

Mitte fikseerida

P1-P2

V +

--

--

GND

Avatud

Sulgege

Sulgege

Avatud

P1-P3

--

--

--

--

Sulgege

Avatud

Avatud

Sulgege

Optilise tee

SPETSIFIKATSIOONID

Pinge

Praegune

Vastupanu

5 v fikseerida

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5 v mitte uksesulguri

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V fikseerida

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V mitte uksesulguri

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Tellimisinfo

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Režiim

Lainepikkus

Pinge tüüp

Kontrolli mudel

Kiu tüüp

Fiber
Läbimõõt

Kiu pikkus

Pistik

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = teised

3 = 3V
5 = 5 V

L = fikseerida
N = mitte -
Fikseerida

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = teised

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2,0 mm
30 = 3,0 mm
X = teised

1 = 1 m
2 = 1,5 m
X = teised

0 = puudub
1 = FC/TK
2 = FC/APC
3 = SK/TK
4 = SC/APC
5 = ST/TK
6 = ST/APC
7 = LC/TK
8 = LC/APC
X = teised

PDF
1x2L mehaanilised optiline lüliti

Kirjeldus
2x2B optiline lüliti ühendab optiline kanalite suunates arvesse valitud väljundi fiber sissetuleva optiline signaal. See saavutatakse kasutades patenteeritud opto-mehaanilised varaliste konfiguratsiooni ja aktiveeritud elektriline juhtimisseade signaali kaudu.
2x2B optiline lüliti toetada kõiki lainepikkus 1260nm ~ 1650nm, pakume Ultra kõrge töökindlus, väike kaotus, kiiraktiveerimise kiirus kui ka kahesuunalise jõudlust. Optilised parameetrid kasutatakse laialdaselt optilise võrgu, kaitse, saatja ja vastuvõtja kaitse, Test süsteemi ja koosseisudele seatud.

Hinnatakse

Parameeter

FY-2x2B

Lainepikkuste

nm

850

1260~1650

Tegutsevad lainepikkus

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Kadu

dB

Typ:0.8 Max: 1.2

Typ:0.6 Max: 0,8

Sobitus

dB

MM≥30 SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Korratavus

dB

≤±0.02

Toide

V

3.0 või 5.0

Elu jooksul

Korda

≥107

Lüliti aeg

MS

≤8

Ülekandevõimsuse

mW

≤500

Töötemperatuur

-20~+70

Temperatuuril

-40~+85

Dimensiooni

mm

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Spetsifikatsioon võib muutuda ilma ette teatamata.

Spetsifikatsioon on seadmele ilma connector.

Pins

Parameetrid

Pins

Elektrimootor

Oleku andur

2 × 2B

Optilise tee

1

5

2 × 2B

Optiline
Tee

1

5

2 × 2B

Optiline
Tee

fikseerida

P1-P4
P2-P3

V +

GND

fikseerida

P1-P4
P2-P3

V +

GND

fikseerida

P1-P4
P2-P3

P1-P3

--

--

P1-P3

--

--

P1-P3

Mitte fikseerida

P1-P4 P2-P3

V +

--

--

GND

Avatud

Sulgege

Sulgege

Avatud

P1-P3

--

--

--

--

Sulgege

Avatud

Avatud

Sulgege

Optilise tee

SPETSIFIKATSIOONID

Pinge

Praegune

Vastupanu

5 v fikseerida

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5 v mitte uksesulguri

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V fikseerida

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V mitte uksesulguri

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Tellimisinfo

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Režiim

Lainepikkus

Pinge tüüp

Kontrolli mudel

Kiu tüüp

Fiber
Läbimõõt

Kiu pikkus

Pistik

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = teised

3 = 3V
5 = 5 V

L = fikseerida
N = mitte -
Fikseerida

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = teised

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2,0 mm
30 = 3,0 mm
X = teised

1 = 1 m
2 = 1,5 m
X = teised

0 = puudub
1 = FC/TK
2 = FC/APC
3 = SK/TK
4 = SC/APC
5 = ST/TK
6 = ST/APC
7 = LC/TK
8 = LC/APC
X = teised

PDF
2x2B mehaanilised optiline lüliti


Võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, SOPO on tuntud, kui üks suurimaid a1x2l d2 × 2b mehaanilise kiudaineid lõhikuga optika valgus haldamata hetkeline layer 3 optisk dvi toslink monitor lähedus lüliti oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: a1x2l d2 × 2b mehaanilise fiber lõhikuga optika valgus haldamata hetkeline layer 3 optisk dvi toslink monitor lähedus lüliti tootjad, tehases valmistatud Hiinas, kvaliteet, madal hind, odav
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: 18818523155@163.com

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop