4,8,16-CH 1 x 2-cwdm-seade multipleksori, Demux Fiber Optic multiplekseri SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm Transmode

4,8,16-CH 1 x 2-cwdm-seade multipleksori, Demux Fiber Optic multiplekseri SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm Transmode

Kasutades passiivne multiplexers, võimalik kombineerida erineva lainepikkusega optilise mitmeti, mis võimaldab mitme

Function

Kasutades passiivne multiplexers, erineva lainepikkusega optilise mitmeti saab kombineerida, mis võimaldab mitmeid teenuseid edastatud koos kaudu fiber sekkumiseta. Mis teeb selle võimalikuks on see, et eri heledates toonides (lainepikkusega) mõjutavad üksteist. Edastamiseks, on peale on kiudaineid (multipleksimise) lainepikkus konkreetse filtriga hüdrofonigrupi tihendatud heledates toonides. Teises otsas (vastuvõtva) rea, lainepikkustel on jagatud jälle, või pigem demultipleksitud. Seega koosneb iga ülekandeliini multiplekseri ja demultiplekserit.

Passiivne multiplekseri ja demultiplekserit moodulid töötavad vastavalt ITU G.694.2 standardi CWDM Grid. Multiplekseri/demultiplekserit rack moodulid on osa laiast erinevate funktsioonidega moodulitest paigaldamiseks moodulid rack süsteemide MICROSENS. Lisaks korpused töölaua, kasutajad saavad valida 19andquot; poolraam 12 slots. Kasutades mitut pesa šassii, muundur võib kombineerida teiste moodulitega ettevõtte juurdepääsu pere. Lisaks MICROSENS tooteportfell pakub aktiivse muundurid optilised või elektri/optilised kohandamiseks andmekanalite sobiva lainepikkusega ja vajalik vahemikud.

Kasutades WDM edastamise tehnoloogia, võrguoperaatorid ehitada infrastruktuuri, mis võib laiendada vastavalt vajadusele. Lisaks kõik alapiirkonnad võrgu võimsust on laiendatav. See tähendab muu tehnoloogia võib anda eelise. Kasutades passiivne multiplexers pakub huvi kaabel võrguettevõtjatele, liiga. See tehnoloogia võimaldab pakkuda täiendavaid teenuseid nagu kahesuunalist teenuste kombineerimine kangakoesse TV edastamiseks ilma igasuguste probleemideta, kasutades olemasolevat infrastruktuuri.

  • Mudel nr.:1U19-tolline 8CH CWDM

  • Tõendi:CE, ISO, RoHS

  • Kanalite arv:8CH

  • Kanali Center lainepikkus:1470-1610nm

  • Polarisatsioon sõltub kahju:0.1dB

  • Sobitus:50dB

  • Tarneaeg:3 7working päeva

  • Kaubamärk:DF

  • Päritolu:Hiina

  • Tüüp:1u19 tolli 8CH CWDM

  • Seisukord:Uus

  • Suurus:19-tolline

  • Pääsuala sumbuvuse ebaühtlus:0.3dB

  • Directivity:55db

  • Kiu tüüp:SMF-28e

  • Pakendi mõõt:L 100andamp; #215; (W) 80andamp nr 215; (H) 10mm

  • Spetsifikatsioon:CE, ROHS, ISO


    ParameetridÜksusSPETSIFIKATSIOONID
    Kanalite arvCH8
    Kanali Center lainepikkusnm1470/ 1490/ 1510/ 1530/ 1550/ 1570/ 1590/ 1610
    Kanali PassbandMinnm±7.5/±6.5
    KaduMaxdBandlt; 2.2
    IsolatsiooniKülgnevate kanalMindB30
    Mittekülgnevate kanalMindB40
    Pääsuala sumbuvuse ebaühtlusMaxdB0.3
    Polarisatsioon sõltub kahjuMaxdB0.1
    DirectivityMindB
    55

    Sobitus
    MindB50
    Polarisatsiooni dispersiooniMaxPS
    0.1
    VõimsustaluvusMaxmW500
    Pats ja ühendus tüüpCOM0,9/mm must lahti toru ühendus
    Muud sadamad0.9mmwhite lahti toru ühendus
    Kiu tüüpSMF-28e
    Kiu pikkusmandamp; #8805; 1
    Töötemperatuurandamp; #176; C-10 ~ 70
    Temperatuurilandamp; #176; C-40 ~ 85
    Pakendi mõõtmmL 100andamp; #215; (W) 80andamp nr 215; (H) 10


    Sopofiber pakub on täis erinevaid ning CWDM multipleksori-Demux ja optiline lisada tilk multiplekseri (OADM) osakud vastavalt erinevaid rakendusi ja Võrgulahendusi. Mõned levinumad neist on: Gigabit andamp; 10G Ethernet, SDH/SONET, Pangaautomaat, ESCON, kiudude kanali, FTTx ja kaabel.

    Sopofiber's jäme lainepikkuste jaotamise multiplekseri (CWDM multipleksori/Demux) kasutab õhuke kate tehnoloogiat ja patenteeritud-flux metalli liimimine mikro optika pakend. Hotellil on väike, kõrge kanali isolatsiooni, lai pass bänd, madala temperatuuri tundlikkus ja epoksü tasuta optilise tee.

    Meie CWDM-multipleksori, Demux tooted pakuvad kuni 16 kanaliga või isegi 18-kanal Multiplexing ühe Fiber. Nõuded on väike kaotus nõutav WDM võrkudes, me ka lisada "Skip Component" CWDM multipleksori/Demux moodul vähendada IL valikut. Standard CWDM multipleksori/Demux paketi tüüp sisaldama: ABS kasti pakett, LGX pakcage ja 19" 1U rackmount.

    Funktsioonid

    • Väike kulu

    • Lai pass bänd

    • Suure kanali isoleerimine

    • Kõrge stabiilsus ja usaldusväärsus

    • Epoksü-tasuta optilise tee

    • Juurdepääsuvõrgu

    Rakendused

    • Joone jälgimine

    • WDM võrk

    • Telekommunikatsiooni

    • Raku rakendus

    • Fiber optiline võimendi

    • Acess võrk

    8 + 1-CH CWDM moodul näitajate

    Parameetrid

    8 + 1-CH multipleksori

    8 + 1-CH Demux

    Kanali lainepikkus (nm)

    1270-1610 või 1271-1611

    Täpsus Center lainepikkus (nm)

    ± 0.05

    Kanalisammu (GHz)

    20nm

    Kanali Passband (@-0.5dB ribalaius (nm)

    /± ± 7,5 6,5

    (Jäta osa) ilma kadu (dB)

    ≦2.8

    (Jäta osa) koos kadu (dB)

    ≦2.0

    Kanali ühtsus (dB)

    ≦0.6

    Kanali sulin (dB)

    FORMALDEHÜÜDI≦0, 3

    Isolatsiooni (dB)

    Külgnevate

    ≧30

    Mitte-külgnevad

    ≧40

    Express Port

    ≧12

    Sisestamise kaotus temperatuuri tundlikkus (dB / ° C)

    ≦0.005

    Lainepikkus temperatuuri käiguvahetus (nm / ° C)

    ≦0.002

    Polarisatsioon sõltuvate kadu (dB)

    ≦0.1

    Polarisatsiooni dispersiooni (ps)

    ≦0.1

    Sobitus (dB)

    ≧50

    Directivity

    ≧45

    Max võimsus käitlemise (mW)

    300

    Töötemperatuur (° C)

    -40 ~ +85

    Hoiukoha temperatuur (° C)

    -40 ~ +85

    Pakendi mõõt (mm)

    L100 X W80 X 10

    Märkus: Kõik parameetrid on seade ilma ühendused.

    Tellimisinfo


    CWDM

    X

    XX

    X

    XX

    X

    X

    X

    Kanalisammu

    Kanalite arv

    Konfiguratsiooni

    1. kanali

    Kiu tüüp

    Kiu pikkus

    Ja väljaregistreerimise konnektor

    C = CWDM Grid

    04 = 4-CH

    08 = 8-CH

    16 = 16-CH

    18 = 18-CH

    N = N-CH

    M = multipleksori

    D = Demux

    27 = 1270/1271nm

    ……

    47 = 1470/1471nm

    49 = 1490/1491nm

    ……

    61 = 1610/1611nm

    SS = erilist

    1 = paljaste fiber

    2 = 900um lahti toru

    3 = 2 mm kaabel

    4 = 3 mm kaabel

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    S = määrata

    0 = puudub

    1 = FC/APC

    2 = FC/TK

    3 = SC/APC

    4 = SK/TK

    5 = ST

    6 = LC

    S = määrata



    Sopofiber pakub on täis erinevaid ning CWDM multipleksori-Demux ja optiline lisada tilk multiplekseri (OADM) osakud vastavalt erinevaid rakendusi ja Võrgulahendusi. Mõned levinumad neist on: Gigabit andamp; 10G Ethernet, SDH/SONET, Pangaautomaat, ESCON, kiu kanali, FTTx ja kaabel.

    Meie jäme lainepikkuste jaotamise multiplekseri (CWDM multipleksori/Demux) kasutab õhuke kate tehnoloogiat ja patenteeritud-flux metalli liimimine mikro optika pakend. Hotellil on väike, kõrge kanali isolatsiooni, lai pass bänd, madala temperatuuri tundlikkus ja epoksü tasuta optilise tee.

    Meie CWDM-multipleksori, Demux tooted pakuvad kuni 16 kanaliga või isegi 18-kanal Multiplexing ühe Fiber. Nõuded on väike kaotus nõutav WDM võrkudes, me ka lisada "Skip Component" CWDM multipleksori/Demux moodul vähendada IL valikut. Standard CWDM multipleksori/Demux paketi tüüp sisaldama: ABS kasti pakett, LGX paketi ja 19" 1U rackmount.

    Hinnatakse

    Parameeter

    4 kanal

    8 kanaliga

    16 kanal

    Multipleksori

    Demux

    Multipleksori

    Demux

    Multipleksori

    Demux

    Kanali lainepikkus (nm)

    1270~1610/1271~1611

    Kanalisammu (nm)

    20

    Kanali Passband (@-0.5dB ribalaius (nm)

    ±7.5/±6.5

    Kadu (dB)

    ≤1.5

    ≤2.5

    ≤3.5

    Kanali ühtsus (dB)

    ≤0.6

    ≤1.0

    ≤1.5

    Kanali sulin (dB)

    andlt; 0,3

    Isolatsiooni (dB)

    Külgnevate

    N/A

    andgt; 30

    N/A

    andgt; 30

    N/A

    andgt; 30

    Mitte-külgnevad

    N/A

    andgt; 40

    N/A

    andgt; 40

    N/A

    andgt; 40

    InsertionLoss temperatuuri tundlikkus (dB/℃)

    andlt; 0,005

    Lainepikkus temperatuuri käiguvahetus (nm/℃)

    andlt; 0,002

    Polarisatsioon sõltuvate kadu (dB)

    andlt; 0,1

    Polarisatsiooni dispersiooni

    andlt; 0,1

    Directivity (dB)

    andgt; 50

    Tagasi Loss(dB)

    andgt; 45

    Maksimaalne võimsustaluvus (mW)

    300

    OperatingTemperature (℃)

    -5~+75

    Säilitustemperatuur (℃)

    -40~85

    Pakendi dimension(mm)

    L100 x W80 x H10

    L141x W115x H18

    L120 x W80 x H18

    Spetsifikatsioon võib muutuda ilma ette teatamata.

    Spetsifikatsioon võib muutuda ilma ette teatamata.

    Tellimisinfo

    CWDM

    X

    XX

    X

    XX

    X

    X

    XX


    Kanalisammu

    Kanalite arv

    Konfiguratsiooni

    1. kanali

    Kiu tüüp

    Kiu pikkus

    Pistik

    C = CWDM Grid

    04 = 4 kanali

    08 = 8 kanal

    16 = 16 kanaliga

    18 = 18 kanal

    N = N kanal

    M = multipleksori

    D = Demux

    O = OADM

    27 = 1270nm

    ……

    47 = 1470nm

    49 = 1490nm

    ……

    61 = 1610nm

    SS = erilist

    1 = paljaste fiber

    2 = 900um lahti toru

    3 = 2mmCable

    4 = 3mmCable

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    S = määrata

    0 = puudub

    1 = FC/APC

    2 = FC/TK

    3 = SC/APC

    4 = SK/TK

    5 = ST

    6 = LC

    Sopofiber'sCoarse lainepikkuste jaotamise multiplekseri (CWDM) kasutab õhuke kate tehnoloogiat ja patenteeritud-flux metalli liimimine mikro optika pakend. See provideslow kadu, kõrge kanali isolatsiooni, lai pass bänd, madala temperatuuri tundlikkus ja epoksü vaba optilise tee.

    Hinnatakse

    Parameeter

    Spetsifikatsioon

    Kanali lainepikkus (nm)

    1260 ~ 1620or1271 ~ 1611

    Kanalisammu (nm)

    20

    Kanali Passband (@-0.5dB ribalaius (nm)

    andgt; 13

    Mööda kanali kadu (dB)

    ≤0.6

    Peegeldus kanali kadu (dB)

    ≤0.4

    Kanali sulin (dB)

    andlt; 0,3

    Isolatsiooni (dB)

    Külgnevate

    andgt; 30

    Mitte-külgnevad

    andgt; 40

    Inertion kaotus temperatuuri tundlikkus (dB/℃)

    andlt; 0,005

    Lainepikkus temperatuuri käiguvahetus (nm/℃)

    andlt; 0,002

    Polarisatsioon sõltuvate kadu (dB)

    andlt; 0,1

    Polarisatsiooni dispersiooni

    andlt; 0,1

    Directivity (dB)

    andgt; 50

    Tagasi Loss(dB)

    andgt; 45

    Maksimaalne võimsustaluvus (mW)

    300

    Opterating temperatuur (℃)

    -20~+75

    Säilitustemperatuur (℃)

    -40~85

    Pakendi mõõt (mm)

    Φ5.5x34

    SPETSIFIKATSIOONID võivad olla järgmised:

    Spetsifikatsioon on seadmele ilma connector.

    Tellimisinfo


    CWDM

    X

    XX

    X

    X

    XX


    Kanalisammu

    Pass kanal

    Kiu tüüp

    Kiu pikkus

    Pistik

    C = CWDM Grid

    27 = 1270nm

    ……

    47 = 1470nm

    49 = 1490nm

    ……

    61 = 1610nm

    1 = paljaste fiber

    2 = 900um lahti

    toru

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    0 = puudub

    1 = FC/APC

    2 = FC/TK

    3 = SC/APC

    4 = SK/TK

    5 = ST

    6 = LC





    SOPO võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, on tuntud kui üks suurimaid tootjad 4,8,16-ch 1 x 2-cwdm-seade multipleksori demux fiber optic multiplekseri sfp 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm transmode oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

    Hot Tags: 4,8,16-ch 1 x 2-cwdm-seade multipleksori demux kiu optika-multiplekseri SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm transmode tootjad, tehase, valmistatud Hiinas, kvaliteet, madal hind, odav
    Seonduvad tooted
    Võta meiega ühendust
    SOPO optiline side Co., Ltd

    Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

    Telefoni: +86-755-23124132

    Faks: 86-755-23774378

    E-posti: sales1@sopo.net.cn

    SOPO optiline side Co., Ltd
    foottop