1gb / 2gb, 4 Port/8 Port/24 Port 2 x 2 ümbersõit mehaanilise kiire Fiber Optic Vag mikro Veenmisele Touch Hdmi lüliti

1gb / 2gb, 4 Port/8 Port/24 Port 2 x 2 ümbersõit mehaanilise kiire Fiber Optic Vag mikro Veenmisele Touch Hdmi lüliti

Sopofiber "2x2BA optiline lüliti on tuntud oma suure jõudlusega, väike ja kompaktne dimensiooni.

Function

Sopofiber "2x2BAOpticalSwitchisfamousforitshighperformance, lowinsertionlossandcompactdimension.

ItisanidealComponentforOADM, OXC, systemmonitorandprotection. Withcompactpackage,

itcanbeeasytointegrateintoahighdensityopticalcommunicationsystem.

Funktsioonid

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon uksesulguri

Taotlus

1. MetropolitanAreaNetwork

2. Componenttesting

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Tulemuslikkuse

Parameetrid


FY - 2 × 2BA

WavelengthRange

nm

1260~1650

OperatingWavelength

nm

1310/1550

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.0

ReturnLoss

dB

≥50

Crosstalk

dB

≥60

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Korratavus

dB

≤±0.02

PowerSupply

v

3.0or5.0

Elu jooksul

korda

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Kaal

g

25

Dimensiooni

mm

(L) 55 x (W) 30 x (H) 12,8 (±0.1 ~ 0,2 mm) customizationisavailable.

Elektriline

SPETSIFIKATSIOONID

Pinge

Praegune

Vastupanu

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon uksesulguri

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon uksesulguri

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

Režiim

Lainepikkus

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Pistik

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

13/15=1310/1550

X: teised

3 = 3V

5 = 5 V

L = fikseerida

N = fikseerida

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = teised

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2,0 mm

X = teised

05 = 0,5 m

10 = 1,0 m

15 = 1,5 m

X = teised

OO = puudub

FP = FC/TK

PV = FC/APC

SP = SK/TK

SA = SC/APC

STP = ST/TK

STA ST/APC =

LP = LC/TK

LA = LC/APC

X: teised

Võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, SOPO on tuntud kui üks suurimaid tootjad 1 gb 2 gb, 4 port/8 port/24 port 2 x 2 ümbersõit mehaanilise kiire fiber optic vag mikro Veenmisele touch hdmi lüliti oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: 1gb / 2gb, 4 port/8 port/24 port 2 x 2 ümbersõit mehaanilise kiire fiber optic vag mikro Veenmisele touch hdmi lüliti tootjad, tehases valmistatud Hiinas, kvaliteet, madal hind, odav
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: 18818523155@163.com

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop