1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Genpon-olt-onu-transiiver Lc SFP Sx Plus

1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Genpon-olt-onu-transiiver Lc SFP Sx Plus

1、Product tutvustus: SGMII SFP on standard serial ID kooskõlas SFP MSA baasi - 100 fx kujundamine

Function

1、Product Sissejuhatus:SGMII SFP on standard serial ID kooskõlas SFP MSA baasi - 100 fx kujundamine

SGMII SFP on loodud vajadusteks 100BASE-FX, sisseehitatud PHY seade toetab SGMII liides.

Standard seeria ID teave ühildub SFP MSA kirjeldab transiiver on võimeid,

standardsed liidesed, tootja ja muud teavet. Seda teavet saavad kasutada vastuvõtva seadme

2-wire seeria CMOS EEPROM protokolli. Täiendava teabe saamiseks vaadake SFP mitme allika

Lepingu (MSA). SGMI SFP transiiverite on 100BASE-FX väikestele vormi-tegur Pistetav (SFP) kiire

Etherneti liides Converter Gigabit SFP sadamate.

2、Product parameeter:SGMII SFP on standard serial ID kooskõlas SFP MSA baasi - 100 fx kujundamine

1234
5678
9101112
13141516

3. toote funktsioon:SGMII SFP on standard serial ID kooskõlas SFP MSA baasi - 100 fx kujundamine

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· Järk-inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor, nagu

· CRC,PackageCounterandFarEndFaultIndication(FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

4、 Shipping ja hooldus:SGMII SFP on standard serial ID kooskõlas SFP MSA baasi - 100 fx kujundamine

1) maksab:

2 tarne:

3) hooldus:

5、 soovitused:SGMII SFP on standard serial ID kooskõlas SFP MSA baasi - 100 fx kujundamine

1) SFP 100M 1G

2) SFP 4G

3) DWDM SFP

4)CWDM SFP

5) Kompaktne SFP ÜVJP

6)KAHESUUNALINE SFP SDHSONET

Kirjeldus
10 gigabit SFP + transiiver on kavandatud edastama ja vastuvõtmist optiline Rahaturufondide/SMF üle.
SFP + moodul elektri liides vastab SFI elektrilised SPETSIFIKATSIOONID. Sisestage saatja ja vastuvõtja väljundi impedants on 100 oomi diferentseeritud. Andmed on sisemiselt ühendatud AC. Moodul annab diferentseeritud lõpetamise ja vähendada kvaliteeti signaali lõpetamise ja madal EMI diferentseeritud, et ühise iimi ümberkorraldamist. SFI tavaliselt tegutseb üle 200 mm parem FR4 materjali või kuni 150mmof Standardne FR4 ühe pesa kohta.
Funktsioonid
• Optiline liides ühilduv IEEE 802.3ae
• Liidese ühilduv SFF-8431
• Kuum vajadusel
• Väike voolutarve
• Metalne korpus EMI sõiduomadused
• Kaugelearenenud firmware võimaldab kliendil krüptimine Süsteemiteave tuleb hoida transiiver
• Tõhus SFP + lahendus, võimaldab suurem port tihedused ja suurem ribalaius
Rakendused
• 10GBASE kell 10.3125Gbps
• 10GBASE kell 9.953Gbps
• Optiline viidad

Tellimisinfo

Osa nr.

Andmeedastuskiirus

Kaugus

Lainepikkus

Väljundvõimsus
(dBm)

Vastuvõtja tundlikkus
(dBm)

DDMI

FPP-859-S3xD

10Gbps

300m

850nm VSCEL

-6~-1

< -10, PIN-KOODI

Y

FPP-319-10xD

10Gbps

10km

1310nm DFB

-6~-1

< -15 PIN

Y

FPP-319-L4xD

10Gbps

40km

1310nm DFB

-1~4

< – 15,8, PIN-KOODI

Y

FPP-559-40xD

10Gbps

40km

1550nm EML

-1~4

< – 15,8, PIN-KOODI

Y

FPP-559-80xD

10Gbps

80km

1550nm EML

0~5

< -23, APD

Y

PDF
SFP + transiiver

Kirjeldus
GEPON OLT transiiver FETx 493133 x-ExCD on suure jõudlusega moodul SFP pakett toetab tüüpiline 1,25 Gbit GEPON OLT rakenduse kiirus kuni 20km edastamise kaugus, sellepurustada ning nr 39; s mõeldud kohtumine IEEE Std 802.3ah™-2004 1000BASE-PX20. SC rececptacle.
Funktsioonid
• Kahesuunaline SFP ühemoodilisi transiiver
• SC nõu
• Ühildub IEEE Std 802.3ah™-2004
• 1490nm soojusvõimsusest 1.25Gbps saatja DFB laser
• 1310nm burst mode 1.25Gbps vastuvõtja APD-TIA
• Digitaalne diagnostika liides ühildub V9.4 SFF-8472
• LVPECL ühilduva andmeid sisestatakse /output
• Jätkata saadud signaali tugevuse märge (RSSI) mitmikmoodilise
• Vastavuses ohtlike ainete kasutamise piiramise direktiivi
• Ühildub Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Maksimaalne reach 20km
• Tegutsevate kohtuasi temperatuur: standard: 0 kuni 70° c
Rakendused
• GEPON OLT P2MP taotlus
• Juurdepääsu võrkudele
• Kiudaine, äärekivi, siseministeeriumi (FTTx)

Tellimise info:

Osa nr.

Andmeedastuskiirus

Sobiva
Võrgu
Taotlus

Lainepikkus

Väljundvõimsus
(dBm)

Vastuvõtja
Tundlikkus
(dBm)

DDMI

FETP-493133P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 DFB R1310 APD

2~7

<-28

Y

Kirjeldus
GEPON ONU transiiver FEUF 314933 x-ExCD on suure jõudlusega moodul SFF pakett toetab tüüpiline 1,25 Gbit GEPON ONU rakenduse kiirus kuni 20km edastamise kaugus, sellepurustada ning nr 39; s mõeldud kohtumine IEEE Std 802.3ah™-2004. SC rececptacle või SC pats on optiline liides.
Funktsioonid
• Kahesuunaline SFF ühemoodilisi transiiver
• SC või SC/PC pats nõu on vabatahtlik
• Ühildub IEEE Std 802.3ah™-2004
• 1310nm Sarivõte 1.25Gbps saatja Esiettekanne laser
• 1490nm soojusvõimsusest 1.25Gbps vastuvõtja PIN
• Digitaalne diagnostika liides ühildub V9.4 SFF-8472
• Digitaalne diagnostika Monitoting välise kalibreerimise
• Vastavuses ohtlike ainete kasutamise piiramise direktiivi
• Ühildub Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Maksimaalne reach 20km
• Tegutsevate kohtuasi temperatuur: standard: 0 kuni 70° c
Rakendused
• IEEE 802.3ah 1000BASE-PX10, PX20
• GEPON ONU P2MP taotlus
• Burst mode rakendus.
• FTTx WDM lairiba juurdepääsu

Tellimise info:

Osa nr.

Andmeedastuskiirus

Sobiv võrgu
Taotlus

Lainepikkus

Väljundvõimsus

(dBm)

Vastuvõtja

Tundlikkus

(dBm)

DDMI

FEUF-314933P-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 ESIETTEKANNE R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 ESIETTEKANNE R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 ESIETTEKANNE R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 ESIETTEKANNE R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

Kirjeldus
GPON ONU transiiver FGUF 31493 x-x2CD on suure jõudlusega moodul koos SFF 2 * 10 pakett toetab tavaliselt Asymetric andmeid määr 1.244 Gbit Tx, 2.488 Gbit Rx GPON ONU rakenduse kuni 20km edastamise kaugus, sellepurustada ning nr 39; s mõeldud ühemoodilisi kiu ja kasutada optilise võrgu terminali ITU-T G.984.2 klassi B + või ITU-T G.984.2 klassi c + +. SC rececptacle või SC pats on optiline liides.
Funktsioonid
• Kahesuunaline SFF ühemoodilisi transiiver
• SC või SC/PC pats nõu on vabatahtlik
• Ühildub ITU-T G.984.2 klassi C + või ITU-T G.984.2 klassi C +
• Ühildub SFF MSA-2000
• Digitaalne diagnostika liides ühildub V10.3 SFF-8472
• Digitaalne diagnostika Monitoting välise kalibreerimise
• LVPECL diferentseeritud andmed sisendi ja väljundi KML andmed
• LVTTL avastamise väljundsignaali ja LVTTL lõhkeda kontrolli
• Ühildub Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1310 nm Burst Mode saatja ja 1490 nm pidevas režiimis vastuvõtja
• 1.244 Gbit DFB laserdioodist, 2.488 Gbit APD-TIA vastuvõtja
• TSSI TX_SD funktsioon on valikuline
• Maksimaalne reach 20km
• Tegutsevate kohtuasi temperatuur: standard: 0 kuni 70° c
Rakendused
• GPON ONU P2MP rakendusi

Tellimisinfo

Osa nr.

Andmeedastuskiirus

Sobiva
Võrgu
Taotlus

Lainepikkus

Väljund
Võimsus
(dBm)

Vastuvõtja
Tundlikkus
(dBm)

DDMI

FGUF-314935P-B2CD

1.25G/2.5G

Klassi B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935P-C2CD

1.25G/2.5G

Klassi C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

Klassi B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

Klassi C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

Kirjeldus
GPON OLT transiiver FGTx 49313 x-x2CD on suure jõudlusega moodul SFP pakett toetab tavaliselt Asymetric andmeid määr 2.488Gbps Tx, 1.244Gbps Rx GPON OLT rakenduse kuni 20 km edastamise kaugus, see on jaoks ühemoodilisi kiu kasutatakse ja terminali optilise võrgu ITU-T G.984.2 klassi B + või ITU-T G.984.2 klassi c + +. SC rececptacle.
Funktsioonid
• Kahesuunaline SFP ühemoodilisi transiiver
• Hot-pluggable ja SC nõu SMF
• Ühildub ITU-T G.984.2
• SFP MSA ja RoHS
• Digitaalne diagnostika liides ühildub V9.4 SFF-8472
• Burst mode signaali tuvastada väljund, mis on ühilduv LVTTL.
• Lõhkemist režiimis saadud signaali tugevus märge väljund
• Ühildub Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1490 nm pidevas režiimis saatja DFB laser
• 1310 nm Burst Mode Receiver APD-TIA
• Maksimaalne reach 20km
• Tegutsevate kohtuasi temperatuur: standard: 0 kuni 70° c
Rakendused
• GPON OLT P2MP rakendusi
• Juurdepääsuvõrgu
• Kiudaine ohjeldada, siseministeeriumi

Tellimise info:

Osa nr.

Andmeedastuskiirus

Sobiv võrgu
Taotlus

Lainepikkus

Väljundvõimsus

(dBm)

Vastuvõtja

Tundlikkus

(dBm)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

Klassi B +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

Klassi C +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

SOPO võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, on tuntud kui üks suurim 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii sfp genpon-olt-onu-transiiver lc sfp sx pluss oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii SFP genpon-olt-onu-transiiver lc SFP sx plus tootjad, tehase, tehtud odavad Hiina, kvaliteet, madal hind,
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: 18818523155@163.com

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop