10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplekseri seadmete süsteemi hind

10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplekseri seadmete süsteemi hind

Sopofiber's jäme lainepikkus osakonna Multiplexers (Multi Mode CWDM) näitavad madala kaotus ja usaldusväärseid tulemuslikkuse.

Function

Sopofiber's jäme lainepikkus osakonna Multiplexers (Multi Mode CWDM) näitavad madala kaotus ja usaldusväärseid tulemuslikkuse. Need seadmed näitavad laia passbands ja kõrge isolatsiooni, teeb need ideaalseks toimimiseks odav, jahutuseta laseriga. Nad on kuni 4, 8 või 16 madal dispersioon kanalite, võimaldades suure võimsusega, madala hinnaga tooteid CATV ja metroojaama/turgudel.

Kergesti kohandatav SOPO CWDM saab konfigureerida pakendi-ja pistik standard loendist.

Funktsioonid

• Lowinsertionloss

• lHigh kanal eraldi

• Madal polarisatsioon sõltub kahju

• Erakordne töökindlus ja stabiilsus

Rakendused

• Juurdepääsu võrkudele

• Metro WDM süsteemid

• Ettevõtete võrkudes

Spetsifikatsioon

Kauba

Üksus

Parameetrid

Märkmed

Lainepikkuste

nm

1260~1620

Kanali keskused (ITU või ITU + 1)

nm

1270/1290... 1610 või 1271/1291... 1611

Kanalite

CH

4

8

16

Passband

nm

≥ +/- 7

Pääsuala sumbuvuse ebaühtlus

dB

≤ 0.5

Kanali kadu

dB

2.0

2.8

5.5

Vabatahtlik kiire kadu

dB

1.8

2.6

5.0

Eraldi (kõrvuti kanal)

dB

≥30

Isolatsiooni (Mittekülgnevate kanal)

dB

≥ 50

Polarisatsioon sõltub kahju

dB

≤0.2

Polarisatsiooni dispersiooni

PS

≤0.2

Directivity

dB

≥45

Sobitus

dB

≥ 40

Optiline võimsustaluvus

mW

≤ 500

Tehnilistes andmetes

0C

-5-70

Temperatuurivahemiku mälu

0C

+85 -40

Kiu tüüp

50/125 või 62,5/125 MMfiber

Pakendi mõõtmed (L x W x H)

mm

100 x 80 x 10

140 x 114 x 18

ABS

* Kõik näitajad põhinevad connector ilma.

* Tehnilisi andmeid võidakse muuta ilma ette teatamata.

Tellimisinfo

CWDM

X

XX

XX

X

X

XX

Kanalisammu

Arv

Kanalite

1. kanali

Kiu tüüp

Kiu pikkus

Ja väljaregistreerimise konnektor

C = CWDM Grid

04 = 4 kanali

08 = 8 kanal

16 = 16 kanaliga

18 = 18 kanal

N = N kanal

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = erilist

1 = paljaste fiber

2 = 900um

lahtine toru

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = määrata

0 = puudub

1 = FC/APC

2 = FC/TK

3 = SC/APC

4 = SK/TK

5 = ST

6 = LC

S = määrata


SOPO võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, on tuntud kui üks suurimaid tootjad 10 g, 100 g, 200 g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplekseri seadmete süsteemi hind oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplekseri süsteemi hind valmistajad tehases, toodetud Hiinas, kvaliteet, madal hind, odav
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: sales1@sopo.net.cn

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop