10G, 100G, 200G HZ 1 x 2-cwdm-ühe-komponendi 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optiline-transc võrgu

10G, 100G, 200G HZ 1 x 2-cwdm-ühe-komponendi 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optiline-transc võrgu

Toote kirjeldus SFP-1080-Cxx on saanud CWDM 10G SFP + optiline moodul. On olemas kõik 8 "peamised" CWDM kanalite 1471nm 1611nm lainepikkustel

Function

Toote kirjeldus

SFP-1080-Cxx on saanud CWDM 10G SFP + optiline moodul. See on kättesaadav kõigile 8 andquot; mainandquot; CWDM kanalite 1471nm 1611nm lainepikkustel.
Transiiver toetab kõiki 10G hinnatud Ethernet, SONET, SDH või kiu kanali võrkude kiiruse.
SFP-1080-Cxx on üldine osa Number xx esindavad kaks numbrikombinatsioon, mis määratlevad kasutada wavelegth.
Näiteks on SFP-1080-C47 CWDM SFP + transiiver töötab 1471nm lainepikkus.
Samuti on saadaval CWDM 10G transiiverite paar CWDM kanalit kuni 1470nm 1270. Kuid need moodulid on piiratud ja saadaval ainult
eritellimisel. Pleasecontact usand järelepärimise kohta, selliseid mudeleid.
Testitud ja leitud erinevate 10 g ühilduv Ethernet lülitub Cisco, Juniper, Force10, Edge-Core ja teised tootjad.
SFP-1080-Cxx 10G SFP + CWDM 80 Km transiiver SPETSIFIKATSIOONID
Vormi tegurSFP
Kiirus9,95 10.3 Gb/s
Optiline liidesDual LC
Tegutsevad kaugus80 km
VõimsusÜhe 3.3V
Nõuetele vastavuseMSA SFF-8431, RoHS
TöörežiimCWDM ITU kanalid
Kiu tüüpÜhe mängija 9/125um
LainepikkusCWDM ITU grid (1471 ~ 1611nm)
Digitaalne diagnostikaJah (SFF-8472 ühilduv)

Sopofiber'sCoarse lainepikkuste jaotamise multiplekseri (CWDM) kasutab õhuke kate tehnoloogiat ja patenteeritud-flux metalli liimimine mikro optika pakend. See provideslow kadu, kõrge kanali isolatsiooni, lai pass bänd, madala temperatuuri tundlikkus ja epoksü vaba optilise tee.

Funktsioonid

• Väike kulu

• Lai pass bänd

• Suure kanali isoleerimine

• Kõrge stabiilsus ja usaldusväärsus

• Epoksü-tasuta optilise tee

Rakendused

• Joone jälgimine

• WDM võrk

• Telekommunikatsiooni

• Raku rakendus

• Fiber optiline võimendi

• Acess võrk

Hinnatakse

Parameeter

Spetsifikatsioon

Kanali lainepikkus (nm)

1260 ~ 1620

Center lainepikkus (nm) täpsus

±0.5

Kanalisammu (nm)

20

Kanali Passband (@-0.5dB ribalaius (nm)

andgt; 13

Mööda kanali kadu (dB)

≤0.6

Peegeldus kanali kadu (dB)

≤0.4

Kanali sulin (dB)

andlt; 0,3

Isolatsiooni (dB)

Külgnevate

andgt; 30

Mitte-külgnevad

andgt; 40

Inertion kaotus temperatuuri tundlikkus (dB/℃)

andlt; 0,005

Lainepikkus temperatuuri käiguvahetus (nm/℃)

andlt; 0,002

Polarisatsioon sõltuvate kadu (dB)

andlt; 0,1

Polarisatsiooni dispersiooni

andlt; 0,1

Directivity (dB)

andgt; 50

Tagasi Loss(dB)

andgt; 45

Maksimaalne võimsustaluvus (mW)

300

Opterating temperatuur (℃)

-25~+75

Säilitustemperatuur (℃)

-40~85

Pakendi mõõt (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um Loose tube)

SPETSIFIKATSIOONID võivad olla järgmised:

Spetsifikatsioon on seadmele ilma connector.

Tellimisinfo

CWDM

X

XX

X

X

XX

Kanalisammu

Pass kanal

Kiu tüüp

Kiu pikkus

Ja väljaregistreerimise konnektor

C = CWDM Grid

04 = 4 kanali

08 = 8 kanal

16 = 16 kanaliga

18 = 18 kanal

N = N kanal

1 = paljaste fiber

2 = 900um

lahtine toru

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = puudub

1 = FC/APC

2 = FC/TK

3 = SC/APC

4 = SK/TK

5 = ST

6 = LC


Kirjeldus
Jäme lainepikkuste jaotamise multiplekseri (CWDM) kasutab õhuke kate tehnoloogiat ja patenteeritud-flux metalli liimimine mikro optika pakend. See provideslow kadu, kõrge kanali isolatsiooni, lai pass bänd, madala temperatuuri tundlikkus ja epoksü vaba optilise tee.

Hinnatakse

Parameeter

Spetsifikatsioon

Kanali lainepikkus (nm)

1260 ~ 1620

Center lainepikkus (nm) täpsus

±0.5

Kanalisammu (nm)

20

Kanali Passband (@-0.5dB ribalaius (nm)

andgt; 13

Mööda kanali kadu (dB)

≤0.6

Peegeldus kanali kadu (dB)

≤0.4

Kanali sulin (dB)

andlt; 0,3

Isolatsiooni (dB)

Külgnevate

andgt; 30

Mitte-külgnevad

andgt; 40

Inertion kaotus temperatuuri tundlikkus (dB/℃)

andlt; 0,005

Lainepikkus temperatuuri käiguvahetus (nm/℃)

andlt; 0,002

Polarisatsioon sõltuvate kadu (dB)

andlt; 0,1

Polarisatsiooni dispersiooni

andlt; 0,1

Directivity (dB)

andgt; 50

Sobitus (dB)

andgt; 45

Maksimaalne võimsustaluvus (mW)

300

Opterating temperatuur (℃)

-25~+75

Säilitustemperatuur (℃)

-40~85

Pakendi mõõt (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um Loose tube)

SPETSIFIKATSIOONID võivad olla järgmised:

Spetsifikatsioon on seadmele ilma connector.

Tellimisinfo

CWDM

X

XX

X

X

XX

Kanalisammu

Pass kanal

Kiu tüüp

Kiu pikkus

Ja väljaregistreerimise konnektor

C = CWDM Grid

04 = 4 kanali
08 = 8 kanal
16 = 16 kanaliga
18 = 18 kanal
N = N kanal

1 = paljaste fiber
2 = 900um lahti toru

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = puudub
1 = FC/APC
2 = FC/TK
3 = SC/APC
4 = SK/TK
5 = ST
6 = LC

PDF
1 x 2 CWDM üksikkomponentidena (3 port)

SOPO võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, on tuntud kui üks suurimaid tootjad 10 g, 100 g, 200 g hz 1 x 2-cwdm-ühe-komponendi 80km-sfp-1080-cxx-sfp-10-cwdm optiline-transc võrgu oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz 1 x 2-cwdm-ühe-komponendi 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optiline-transc võrgu tootjad, tehases valmistatud Hiinas, kvaliteet, madal hind, odav
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: 18818523155@163.com

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop