100G, 200 G HZ DWDM lisada tilk moodul multiplekseri SFP Lrm seadmed

100G, 200 G HZ DWDM lisada tilk moodul multiplekseri SFP Lrm seadmed

Kirjeldus 100GHz 200GHz DWDM optiline All-Drop multiplekseri kasutab õhuke pealekandmise tehnoloogia ja patenteeritud disain

Function


Kirjeldus
100GHz 200GHz DWDM optiline All-Drop multiplekseri kasutab õhuke film pealekandmise tehnoloogia ja patenteeritud disain-flux metalli liimimine mikro optika pakendi saavutamiseks optiline lisada või tilk ITU lainepikkusel. See annab ITU kanali center lainepikkus, väike, kõrge kanali isolatsiooni, lai pass bänd, madala temperatuuri tundlikkus ja epoksü tasuta optilise tee. See sobib lainepikkus lisada/tilk telekommunikatsiooni võrgu süsteemi.
Funktsioonid
• Väike kulu
• Lai pass bänd
• Suure kanali isoleerimine
• Kõrge stabiilsus ja usaldusväärsus
• Epoksü-tasuta optilise tee
Rakendused
• Kanali lisamiseks/tilk
• DWDM võrgu
• Lainepikkus marsruudi
• Fiber optiline võimendi
• CATV fiiberoptilise süsteemi

Hinnatakse

Parameeter

MULTIPLEKSORI/DEMUX

Kanali lainepikkus (nm)

ITU Grid

Center lainepikkus (nm) täpsus

±0.5

±0.1

Kanalisammu (nm)

100

200

Kanali Passband (@-0.5dB ribalaius (nm)

andgt; 0,22

andgt; 0,5

Mööda kanali kadu (dB)

≤1.0

≤0.9

Peegeldus kanali kadu (dB)

≤0.6

≤0.6

Kanali sulin (dB)

andlt; 0,3

Isolatsiooni (dB)

Külgnevate

andgt; 30

Mitte-külgnevad

andgt; 40

Inertion kaotus temperatuuri tundlikkus (dB/℃)

andlt; 0,005

Lainepikkus temperatuuri käiguvahetus (nm/℃)

andlt; 0,002

Polarisatsioon sõltuvate kadu (dB)

andlt; 0,1

Polarisatsiooni dispersiooni

andlt; 0,1

Directivity (dB)

andgt; 50

Sobitus (dB)

andgt; 45

Maksimaalne võimsustaluvus (mW)

500

Opterating temperatuur (℃)

-10~+75

Säilitustemperatuur (℃)

-40~85

Pakendi mõõt (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um Loose tube)

SPETSIFIKATSIOONID võivad olla järgmised:

Spetsifikatsioon on seadmele ilma connector.

Tellimisinfo

DWDM

X

XX

X

X

XX

ITU

Pass kanal

Kiu tüüp

Kiu pikkus

Ja väljaregistreerimise konnektor

1 = 100 G
2 = 200 G

01 = Ch01
02 = Ch02
……
60 = Ch60

1 = paljaste fiber
2 = 900um lahti toru

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = puudub
1 = FC/APC
2 = FC/TK
3 = SC/APC
4 = SK/TK
5 = ST
6 = LC

PDF
100G, 200 G DWDM optiline lisada tilk Multiplexer(1x2)

SOPO võimendamine suuri kogemusi ja teadmisi, on tuntud kui üks suurimaid tootjad 100 g, 200 g hz dwdm lisada tilk moodul multiplekseri sfp lrm seadmed oma kõrge kvaliteediga ja madala hinnaga tooteid ja suurepäraseid teenuseid. Siis võib vabalt osta odavaid Hiina tehasest.

Hot Tags: 100g, 200g hz DWDM lisada-drop moodul multiplekseri SFP lrm seadmete tootjad, tehases valmistatud Hiinas, kvaliteet, madal hind, odav
Seonduvad tooted
Võta meiega ühendust
SOPO optiline side Co., Ltd

Aadress: JinDiDa tööstuse tsooni, Langkou tootmisharu Pak, Dalang Street, Longhua uus District, Shenzhen, Hiina

Telefoni: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posti: sales1@sopo.net.cn

SOPO optiline side Co., Ltd
foottop